2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشتری پیدا کردن خیلی سخته

همه چی اولش سخته 

مشتری دنبال کیفیت خوب میگرده

کیفیت کار بالا باشه مشتری جذب میشه 

و حتی اگر یک نفر کار شمارو بخره و پیش چند نفر تعریف کنه 

و اون چند نفر پیش چند نفر دیگه 

کلی مشتری خواهی داشت 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه چی اولش سخته  مشتری دنبال کیفیت خوب میگرده کیفیت کار بالا باشه مشتری جذب میشه  و حت ...

در مراحل اولیه 

کیفیت مشتری نمیاره

حداقل در زمینه بافت که خودم تجربه کردم

کاربر خیلی قدیمی

ادمینی خیلی خوبه هم درآمدش هم تو خونه راحت میتونی پول دربیاری

دلم‌گرفته‌ها‌‌ولی… ‌نمیتونم‌اشک‌بریزم نمیتونم‌جیغ‌بزنم نمیتونم‌کسیو‌داشته‌باشم‌‌که‌‌بگه:آروم‌شدی‌؟حالا‌بیا‌بغلم نمیتونم‌‌به‌کسی‌تکیه‌کنم دردناک‌تر‌از‌اینا‌اینه‌که: نمیتونه‌کسی‌تَحَمُلَم‌کنه:)!️ 
در مراحل اولیه  کیفیت مشتری نمیاره حداقل در زمینه بافت که خودم تجربه کردم

اخه خودمم بافتنی انجام میدم و بین کارهایی که انجام میدیم 

خلاقیت و کیفیت حرف اولو میزنه 

اکثرن تصوری که از بافتنی دارن لیف حمامه

در صورتی که اصلن این طور نیست 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چطودی ادمین بشیم

تو اینستا آموزش میبینین خودشون هم کارفرما بهت معرفی میکنن 

دلم‌گرفته‌ها‌‌ولی… ‌نمیتونم‌اشک‌بریزم نمیتونم‌جیغ‌بزنم نمیتونم‌کسیو‌داشته‌باشم‌‌که‌‌بگه:آروم‌شدی‌؟حالا‌بیا‌بغلم نمیتونم‌‌به‌کسی‌تکیه‌کنم دردناک‌تر‌از‌اینا‌اینه‌که: نمیتونه‌کسی‌تَحَمُلَم‌کنه:)!️ 

سلام .اگر واقعا دنبال  آموزشی و دوست داری یاد بگیری  چطوری از روبیکا میلیونی درامد بگیری اونم فقط با گوشی تو دستت به این آیدی دایرکت بده و بگو از کاراموزای جدید از نی نی سایتی تا اسمت ثبت بشه و لینگ کانال و گروه آموزشی بهت داده بشه

Doreherubika1

2706