2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بابا من هرچی رازیانه و زعفرون و زنجبیل و گرمی خوردم باز فایده نداشت یه هفته س سینه هام درد میکنه زیردلم تییییر میکشه پریود نمیشم لعنتییی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
بابا من هرچی رازیانه و زعفرون و زنجبیل و گرمی خوردم باز فایده نداشت یه هفته س سینه هام درد میکنه زیر ...

این دستوری که واست میفرستم رو درست اجرا کن،راحت پریود میشی و دردهای پریودیت هم به حداقل میرسه

شنبلیله(برگ) یک لیوان آب رو بذارید جوش بیاد بعد یکی دو قاشق مرباخوری شنبلیله خشک شده بریزید داخلش یک دقیقه بجوشه بعد زیرش رو خاموش کنید،۵ دقیقه صبرکنید،صاف کنید یک قاشق سرخالی مرباخوری عسل اضافه کنید و به صورت گرم میل کنید از طلوع آفتاب تا قبل از غروب آفتاب بخورید(صبح ناشتا نباشه)

شوید(برگ) شبش دمنوش شوید بخورید،دو لیوان آب بریزید و دوقاشق مرباخوری شوید و بذارید اینقدر بجوشه که بشه یه لیوان بعد زیرش رو خاموش کنید صاف کنید و با یه قاشق سرخالی مرباخوری عسل قاطی کنید و گرم بخورید 

رازیانه(تخم) فرداش(صبح تا قبل از غروب) یک لیوان آب رو با دوقاشق یا ۱/۵قاشق مرباخوری رازیانه بذارید ۵ دقیقه بجوشه( از زمانی که شروع به جوشیدن کرد) بعد زیرش رو خاموش کنید صاف کنید یک قاشق مرباخوری عسل اضافه کنید و به صورت گرم میل کنید شبش دمنوش شوید بخورید روز سوم دمنوش شنبلیله شبش دمنوش شوید همینجور یه روز شنبلیله یه روز رازیانه  و شبش شوید تا زمانی که پریود بشی بعد از دو هفته یا اگه زودتر پریود شدی به محض شروع پریود روزی یک استکان عرق فراسیون بخورید(اگه خیلی طولانی شده پریود نشدن،روزی دو استکان عرق فراسیون بخورید) 

به محض اینکه پریود شدی فقط شب ها دمنوش شوید و روزها عرق فراسیون بخور تا پریودی بعدی ،در پریود بعدی عرق فراسیون رو قطع میکنی و فقط سه شب اول پریود دمنوش شوید میخوری دیگه پریودت اکی میشه

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله
چند روز خوردی

نصف یه عرق رازیانه رو خوردم دوسه روز 

روغن رازیانه میمالیدم به زیر شکمم کیسه اب گرم میذاشتم انگار نه انگار

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
این دستوری که واست میفرستم رو درست اجرا کن،راحت پریود میشی و دردهای پریودیت هم به حداقل میرسه شن ...

من فقط عرق فراسیونش رو دارم امروز خریدم،به تنهایی جواب میده؟