2733
2734

من هرچی تو زندگیم هست و نیست و میام تو این خراب شده درد و دل میکنم .هیچکس من بیشرفو نمیشناسه راحت ترم

زده بودم یاد خاطره بد عقدم افتادم 

چون خواهرم قبلا یکیو میخواس ک سرطان داشت 

یادخودم افتادم دلم گرفت ک یه زندگی خوب نداشتم همش بدبختی

بعد این ادم میاد بمن تیکه میندازه و میگه دروغگو 

چقدر دلم شکست و اشکمو دراورد 

امیدوارم سر خودش بیاد.

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اینجا به همه چی میگن دروغ  چون در جامعه و بین مردم نیستن .  چشم و گوششاشون بسته است . ...

خیلیبرام سنگین بود براش یک کلمه حرفه 

ولی من همه اونارو زندگی کردم 

اعصابمو خیلی خورد کرد

خیلیبرام سنگین بود براش یک کلمه حرفه  ولی من همه اونارو زندگی کردم  اعصابمو خیلی خورد کر ...

خرد نکن 

اینا همونان که  هر کی تاپیک میزنه در مورد مشکلات .

برمیگردن میگن وای دروغه.  

واقعا خیلییی چیزای بسیار عجیب وجود داره غیر قابل باور.‌ولی وجود دارن و اتفاق افتادن .  

.
خرد نکن  اینا همونان که  هر کی تاپیک میزنه در مورد مشکلات . برمیگردن میگن وای دروغه. &nb ...

ببین چی نوشته برام

خرد نکن  اینا همونان که  هر کی تاپیک میزنه در مورد مشکلات . برمیگردن میگن وای دروغه. &nb ...

وای چقدر آدم درپیتی هستی من اصلا دوست ندارم با امثال تو دهن به دهن بشم سطح منم میکشی پایین برو بیمه تو درست کن سبزی تو پاک کن به کاه و یونجه ت برس همون لگن بذار زیر شوهرت شاید حقت بوده کتک خوردی نوش جونت 

نکشیدن . خیلیا در زندگیشون به اون حد از سنشون نرسیدن که مشکلات بقیه رو با چشاشون ببینن . 

اینجا آدمایی وجود دارن که فقط  سرشون رو مثل کبک کردن توی برفر‌ هیچی از زندگیا و مشکلات بقیه ندیدن  و نمیدونن کلا چه خبره . 

.