2733
2734

یک ساله کات کردیم من خیلی دوسش داشتم بعد چند ماه به من گفت قصدم ازدواج نیست منم باهاش نموندم از وقتی کات کردیم رفت سراغ دخترای متنوع هر ماه با یه دختر جدید دوست میشد تنوع طلب بود و البته خودشیفته هم بود البته خیلی پولدار بود تا اینه تازگی شنیدم مامانش یکی از دخترای پولدار از فامیل دورشون رو براش انتخاب کرده اونم قبول کرده

واقعا یعنی بنظرتون این پسرا آخرش با انتخاب مامانشون زن میگیرن اما اطراف من همه با عشقشون ازدواج کردن

پسری که دوستت نداشته باشه و یا جذبت نشده باشه میره...

حالا یا با دختری که بقیه معرفی میکنن ازدواج میکنه اگه خوشش بیاد یا خودش عاشق میشه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسرا معمولا زمانی که یه دختری رو نمی‌خوان این حرف میزنن مامانمون انتخاب میکنه  گور پدرش بچسب ب ...

اون نگفت مامانم انتخاب میکنه فقط گفت قصدم ازدواج نیست خب البته قصد بدی داشت که من بهش تن ندادم

آدم ها که همه شبیه هم نیستند. 

به خانواده اعتماد می‌کنند و دختری که مادر را انتخاب میکنه را می پسندند.  

خیلی ها با دوست دختراشون ازدواج نمی‌کنند. چون خانواده های دخترا را نمی‌شناسن. 

خانواده خیلی مهمه. پدر دختر معتاد باشه چی؟! فامیل دختر زندان باشن چی؟! 

وقتی مادر و پدر  یک دختر برای پسرشون انتخاب می‌کنند. دیگه شناخته شده است.