2733
2734

اولش خیییلی خوشحال شدم.چون معلممون خیلی مغروره و محل نمیده زیاد ب بچه ها و جدیه .بعد من ک ی جا دیدم اسم و فامیلش رو گفته بود اشنا ب نظر میومد رفتم نگاه کردم دیدم خودشه .مادرشم ی هفته بود فوت کرده بود تاپیکشو زده بود و گفته بود ک شهرش کجاس .دیگه مطمئن شدم خودشه.همچین ادمی نیستم ک چیزی درمورد کسی بدونم ب کسی بگم ب هیچ کس نگفتمو نمیگم اصلا۲۰صفحه تاپیک داشت با ذوق همرو خوندم دیدم ک چقد مشکل داره دلم براش اتیش گرف .فهمیدم مشکل داره با شوهرش متاسفانه .خیلی دلم سوخت براش و درکش کردم .چقد عذاب کشیده بود بنده خدا کاش نمیخوندم کنجکاویم گل کرد 

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان میاد میبینه😂😂😂

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

چه جالب .

من اسم معلمهام یادم‌نمیاد 😑 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
منم دوست دختر دوست پسرمو پیدا کردم Pain😐💔

حقته وقتی دوس دختر شوهر مردم میشی .کارما جوابتو میده

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ