2752
2734
عنوان

طلاق دوری بچه

91 بازدید | 4 پست

این نی نی سایت وقتی میایی انگار صدتا زن و دختر نشستن پیش هم دارن به هم راهکار نشون می دن من عذر می خوام از اون زن و دختر و مادر و همسر فداکاری ک به فکر زندگی و همسرش و بچه اش واقعا باید گف به مردها و پسرها به خودمون دارم می گم واقعا چنین زنان و دخترانی نعمتی هستن ک نظیر ندارن و باید قدر دونست و روی سر گذاشت ..واما صحبتم با زن و دختران بی وجدانی هست ک متاسفانه هر جا هم می ری هم تعداد زیادی پیدا می شن و دائم تو زندگیت سرک می کشن فضولی می کنن از روی حسادت و ذات کثیفی ک دارن و همیشه به دنبال این هستن ک ها می گن کسی ک می ره جهنم برای خودش دوست پیدا می کنه اینا هم زندگی خودشونو با کثافتکاری به گوه کشیدن حالا با حرفاشونو رفتارشونو فوضولیشون و حرفهایی ک مرتب تو گوش همسرت می خونن زندگی مردم و هم به گوه می کشن الان هم تو این سایت بیشتر هم هستن راهکار می دن واسه خودشون هم انقد توراهروهای دادگاه رفتن و اومدن ک واسه خودشون یه پا وکیل شدن خودشونو عقل کل می دونن می گن اره فلان کار و بکنید مهریتونو بگیرید برید دنبال عشق و کثافتکاری خودتونو زندگی و همسر و بچه رو بندازید دور دنیا دوروزه غرق خوشی بشید ک من می گم غرق لجن نه خوشی به زنها و مادران و دختران با حیا و نجیب و با خانواده می گم مواظب چنین اشخاصی باشید معذرت می خوام طولانی شد ولی حتما بخونید به دردتون می خوره حرفهام از روی تجربه اس باید بگم متاسفانه من به زنم گفتم با این دختر همسایه پایینی رفت و آمد نکن می بینی ک خودت داره به همسرش خیانت می کنه غرق در لجن اصلا گوشش بدهکار نشد می گفت اون ک کاری به من نداره اون داره خیانت می کنه کصافتکاری می کنه ضرری به من نداره بهش گفتن یه روز میاد چشمتو باز می کنی می بینی تو هم شدی عین اون همه چیزت و دادی به باد همانطور هم شد و زندگیمونو بچه رو خودش و من و به نابودی کشوند پس زنان و دختران و با وجدان و فداکار و باحیا از این اشخاص دوری کنید زندگیتونو به باد می دن هروقت دیدین اینجور آدمارو ک راهکار نشون می دن به شدت برخورد کنید نزارید افکار شیطانی پلیدشو عملی کنن اینها دوست شما نیستن با عرض معذرت یه کم طولانی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731