2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین منم میخواستم شروع کنم ولی تا یکسال اول اصلا رو درآمدش حساب نکن

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
2731
چرا همه چی اینطوریه🙁

فقط باید بری کارمندی که از اول بهت حقوق بدن

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   
 فقط باید بری کارمندی که از اول بهت حقوق بدن

خب اونم که کنسله کلاً من کارمندی دوست ندارم (حالا انگار برام فرش قرمز پهن کردن😶)

من چند تا گزینه الان در نظر دارم

یکی شینیون کار شدنه 

یکی کار رنگ مو و این حرفا 

اینم رزینم الان رفتم دیدم خوشم اومد

مخصوصاً اون دو تای اول رو تا دیروز همه میگفن عالیههه توپه حرف نداره الان ولی خیلی‌ ها بهم گفتن رفتن سراغش کار نداشته و از این حرفا البته از حق نگذریم خیلی ها هم اینجا امید دادن بهم

سلام مال تاپیک درآمد یوتیوب که گفتی 

چار ساعت تایپ کردم قفل کردی 

چه خوبه دنبال کاری،  راجب یوتیوب بگو بعد راجب این تاپیکت صحبت کنیم 

بزن تو گوگل یکسری سایت میاره میشه درآمد یوتیوب رو به پول خودمون بهمون بده و واسطه هستند.  یکسری هم میگن با به اپلیکیشن درآمد رو به ارز دیجیتال تبدیل میکنند،  شما چه اطلاعاتی دارید؟؟؟  تو چه حوزه میخوای فعالیت کنی؟ 

سلام مال تاپیک درآمد یوتیوب که گفتی  چار ساعت تایپ کردم قفل کردی  چه خوبه دنبال کاری،&nb ...

نمی‌خواستم قفل کنم کاربران متلک انداختن یه نفرم اومد هعییی حروم حروم کرد بستم ترسیدم یه چیزی بگم بهش کاربریم بترکه

والا من خیلی‌ دیدم تو یوتیوب آموزش می‌زارن آموزش های خیلی خوب منم دارم نقاشی یاد می‌گیرم گفتم شاید بتونم از این طریق درآمد داشته باشم منتها هیچی دربارش نمی‌دونم بعضی ها هم میگن تو ایران نمیشه و باید حساب خارج از کشور داشته باشی و منم که کلاً تعطیلم تو این زمینه می‌خواستم یه اطلاعاتی کسب کنم اونم این 🐘 شکن کوفتی وصل نشد منو از اونجا رونده و از اینجا مونده کرد اینجا هم هم یوتیوب رو ول کردن آین کوفتی رو سوژه کردن 

نمی‌خواستم قفل کنم کاربران متلک انداختن یه نفرم اومد هعییی حروم حروم کرد بستم ترسیدم یه چیزی بگم بهش ...

از اول جواب نده یا بگوید اوکی  تو محیط کار که بدتر اینا پیش میاد،  

سرچ کن حسابی راجع به یوتیوب اینجا کسی زیاد ندونه شاید.  تو اینستا هم پیج هایی هست که صفر تا صد یوتیوب بگند 

سایت ای فیلو هم ایرانیه درآمد داره و میتونی اونجا هم فیلم بزاری دنگ و فنگ هم نداره، اول این امتحان کن 

رزین هم قشنگه اما فروش کار سخته یکم ولی انجام بده شده برا دل خودت یا کادو دادن 

آرایشگری هم بافت مو و شنیون برو سراغش اتفاقا خیلی خوبه و یک جا ثابت نباش با چندتا آرایشگاه همکاری کن 

فقط شروع کن نگه این که اینجوریه اون که فلانه 

به درآمد میرسی 

از اول جواب نده یا بگوید اوکی  تو محیط کار که بدتر اینا پیش میاد،   سرچ کن حسابی راجع ...

خیلی ممنونم از راهنماییت و وقتی که گذاشتی 💚🥺

دعا کن یه کاری بالاخره پیدا کنم حداقل خرج خودمو در بیارم