2733
2734
عنوان

زندگی پس از زندگی

173 بازدید | 25 پست

خانما هر کس قسمت های زیادی از این برنامه رو دیده بگه آیا موردی بوده که مادره خیلی در حق فرزندش بدی کرده باشه و اون دنیا عذابشو بهش نشون داده باشن و بازخواست شده باشه؟

در این جهان بی کران آنچه از آن من است پیش رویم قرار خواهد گرفت و آنچه از آن من نیست هرگز با من نخواهد ماند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا باور دارین حرفایی اونارو ؟ 

اره باور دارم به هر حال آدم‌باید یک درصد احتمال بده که راست باشه

در این جهان بی کران آنچه از آن من است پیش رویم قرار خواهد گرفت و آنچه از آن من نیست هرگز با من نخواهد ماند.
من تقریبا همه قسمت های سال های قبل رو دیدم. ولی چنین چیزی در مورد فرزند رو ندیدم. امسال رو نتونستم ب ...

چه بد ،کاش یکیم میاوردن راجب حق فرزند بر والدین بگه

بنظرتون پدر در حق بچش خیلی خیلی بدی و بی احترامی کنه اون دنیا مجازات میشه؟

اره

امیدوارم هم این دنیا پس بده هم اون دنیا

واقعا👍

ببین در این که اگه بچه هامون رو بزنیم و در آخرت عذاب ببیینیم شکی نیست 

نه فقط میشه حق الناس 

حق النفس هم پامون میفته

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40