2733
2734

خونه ما یکم دوره با مادرم اینا 

پدرم ۱۳ساله فوت شده قبرستونی ک دفن شده نزدیک خونه مادرمه من زیاد نمیتونم سرخاکش برم ولی همیشه از دور ب یادش هستم ....

مادرم امروز ک رفته حرف میزدیم تعریف می‌کرد بغل پدرم یه دختر نوجوون دفن شده دیده کنار قبرش لق شده میگه با پام سفت میکردم نمیشد سنگ برداشتم ک زیرش خاک صاف کنم بزارم یه وقت آب میریزیم نره قبر جاش خیس کنه یا حیوونا بکنن قبرش ...سر خاک اون دخترم چندان دوست آشنایی نمیاد میگه دیدم کار آدمه از سرما بارون نشکسته نشستم کندم دیدم ب یه تیکه پارچه سفید شبیه کفن ک روش پرنوشته هست یه قفل پیچیدن ک کلید روش هست نخ های رنگارنگ بستن یه عروسک هم پر سوزن ک چشم گوش دهنش دوختن با یه تیکه مو و ناخن ...میگفت قفل باز کردم سوزن ها رو درآوردم دهن عروسک همه جاش ک دوختن باز کردم پارچه رو پاره کردم انداختمش آشغال...معلوم نیست بخت کی رو بسته بودن😔منم ب مامانم میگم نکنه دست زدی چیزیت بشه 

آخه کدوم دعانویس بی شعوری در ازای پول اینکار میکنه اینا خدا نمیشناسن از عاقبت وآخرت خودشون نمیترسن😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

محله مارو بیا ببین یه گربه سالم پیدا نمیکنی.

همه از بیخ دمشون کنده شده این دعانویسای حرومزاده میگن دم گربه،چشم گربه دستو پای گربه بیاری بختتو باز میکنیم یا بخت فلانیو میبندیم.

انقد این قشر از جامعه لجنن که.اوناییم که به حرف اینا گوش میدن لجن تر

نه نمیترسند 

ازین آدمها هم اینجا زیاد عضوه 

اگه پست منو میبینید شرم کنید

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

اینکار طلسمه دعا نویسم نمیکنه جادوگرا انحام میدن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

خدالعنتشون کنه نگران نباشین ب مامانت بگو ی قران کامل رو اب بکشه غسل کنه و بخورین و بپاشین ب خونه و اطراف خونتون تاسنگینی دعارو ببره.هیچی نمیشه.

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

عجب دلی داشت مامانت من ترسیدم

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2706