2752
2734

امروز دوستم که 25سالشه از مجازی باهم اشنا شدیم میگفت خواستگار برام اومده میگفت دیگه چون 25سالشه دیر شده بهش میگن پیردختر😐

خواستم بگم مگه هنوز همچین جاهایی هست که دختررو زیر سن قانونی شوهر بدن 

کاربر صدبار تعلیقی🌸😅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۲۵ خوبه دیگه . بنظرم دختر ۲۲.۲۳رخوبه

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

همسایه ما ۱۳ سالشه دیروز طبیعی زایمان کرد😐😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

آره 

ی جا دیگم گفتم تو محلمون ی سری ادما دختر رو ۱۳،۱۴،نهایت ۱۸شوهد میدن

من ۱۹داشتم مجرد بودم میگفتن پیر🤣

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

آره خالم‌میگفت با مامان همکلاسی پسرش حرف میزده زنه از سنش داشته حرف میزده که تو این سن بچه اش ابتدایی میره

خالم گفته شما که سنتون کمه خانمه هم گفته ۲۷ سالمه باید نوه داشته باشم جاریم دوتا نوه داره 

بعد انگار تو شهرشون اینطوری بوده

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من ۳ سالگی  بچه دوم حانله بودم😐

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚