2752
2734
عنوان

خیلی استرس دارم ....

47 بازدید | 5 پست

سلام یکشنبه آزمون رانندگی افسری دارم

خیلی استرس گرفتم میخوام قبل آزمون قرص بخورم اما نمیدونم چی،فقط یه مشکلی دارم اونم تسلط به راهنما 

پنجاه درصد مواقع فراموش میکنم راهنما بزنم🥲 لطفا برام دعا کنید و از تجربیاتتون بهم بگید

منم یکشنبه امتحان دارم با افسر از استرس خوابم نمیبره  من هیچی یادم نمیره پارک دوبلمو خراب میکن ...

یکشنبه قبل افسر برو با مربیت تمرین کنید منم قراره باهاش تمرین کنم،با راهنما میونه ات چطوره ،درضمن قرص بخور برو 

از داروخونه بپرس اسم قرص رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکشنبه قبل افسر برو با مربیت تمرین کنید منم قراره باهاش تمرین کنم،با راهنما میونه ات چطوره ،درضمن قر ...

مربیم خودش کلاس داره 

راهنما همیشه میزنم تا حالا یادم نرفته 

امشب رفتم تمرین پارک دوبلی ک همیشه عالی زدمو واقعاً خراب کردم ناامید شدم 

2731
مربیم خودش کلاس داره  راهنما همیشه میزنم تا حالا یادم نرفته  امشب رفتم تمرین پارک دوبلی ...

ببین حتما یک جلسه رو با یه مربی برو تمرین از آموزشگاهتون وقت بگیر یا حتی میتونی با مربی هایی که دیوار شماره تماس گذاشتنم بری اینجوری کلی جلو میوفتی

مربیم خودش کلاس داره  راهنما همیشه میزنم تا حالا یادم نرفته  امشب رفتم تمرین پارک دوبلی ...

من تو راهنما اشتباهی با استرس راست رو چپ میزنم چپ رو راست دیگه نمیدونم چه کنم