2752
2734

دیر اومدی خیلی باحال تر از این حرفا بود

کاربرای خوبمون رفتن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باحالترین بخشش اونجاس ک‌تو همه تاپیکا دو دسته دارن ب همدیگه میپرن..خیلی خوبه

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
2731
میدونی خودتم خیلی خوبی

میدونی خیلی لطف داری به من؟🥲😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ضرر کردم پس😂ولی بازم قشنگه

😅

اره سرگرمی بدی نی

من از سال ۸۸ خواننده خاموش بودم سه چهار سالی میشه که عضو شدم به جرات میتونم بگم که قبلا فضا و حس و حال سایت خیلی بهتر بود 

دل نیست هر آن دل که دلارام ندارد 💕 بی روی دلارام دل آرام ندارد

ولی خودمونیما اکثررررر پر بازدیدا جنجالی های پر حاشیه ان..اکثر پستای مفید و واقعی کم ویو میگیره

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
2706