2733
2734

سلام خانم گلا اگر برگردیم به عقب برای ازدواج چ چیزایی رو ازمعیاراتون حذف واضافه میگردین وچ چیزی رو جبران میکردین 

بیاین من خودمم میگم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اینجایم🫡

یک عدد مجرد🙋🏻‍♀️

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

من خودم به صرف آشنا بودن

ازدوران اشنا شدن بیشتر صرف نظر نمیکردم

وحتمااا داشتن خونه یکی از معیارهای مهمم بود همینطور  شغل ثابت خوب یا کاری بودن همسر رو سرسری نمیگرفتم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
چه متأهل از خود مچکررری🤣

متوجه نشدم؟

خانواده اش  و رفتار پدر با مادر خانواده رو بررسی میکردم. دوستای دامادو تحقیق میکردم،

دقیقاااا خانواده هم خیییلی مهمه نمیشه خانواده رو درنظر نگرفت 

هرکی میگه خودش فقط مهمه بعد ها توزندگی میفهمه که چ اشتباهی کرده

ازدواج نمیکردم اصلا و ابدا 

براچی؟