2752
2734

برای وکالت که منو خیلی ترسوندن. میگن بازار کارش خوب نیست و توی جامعه به وکیل زن کار نمیدن، دردسر داره و ...

برای داروسازی هم میگن که درامدش خوبه ولی کسل کنندست و درساش سختن😐

شما فکر میکنید با این ویژگی ها کدومو انتخاب کنم؟ میدونم کاملا تفاوت دارن ولی من دارم از لحاظ توانایی هام به قضیه نگاه میکنم.

حالا ویژگی هام برای انتخاب رشته :

۱_ریاضی و معارف و یا رشته فنی / هنرستانی نباشه (یا تجربی یا انسانی)

۲_نمیخوام با خون درارتباط باشم۳_دنبال استرس و دردسر نیستم۴_هر جای دنیا بتونم کار پیدا کنم۵_ترجیحا کار رو تک نفره انجام بدم۶_درامد خوبی داشته باشم۷_راحت کار پیدا کنم و وارد بازارکار بشم.

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
هیچ رشته‌ای تمام این خصوصیاتی که مدنظرت هست رو نداره. خصوصا مورد سوم :,)

پس من چی بخونم😂🤦🏻‍♀️💔تباه شدم بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس من چی بخونم😂🤦🏻‍♀️💔تباه شدم بخدا

به نظر من تجربی بری بهتره

از اون طرف هم درست و حسابی درس بخونی تا دندون بیاری، دارو اگه سرمایه نداشته باشی اونقدرا فایده نداره

البته بازم میگم، توی هیچ رشته‌ای نمی‌تونی تمام چیزهایی که می‌خوای رو پیدا کنی.

اگه دنبال رشته‌ی خوبی باید سختی‌ها و استرسش رو هم تحمل کنی

از همه دور می‌شوم/نقطه‌ی کور می‌شوم                       زنده به گور می‌شوم/باز مقابلم تویی🥀
2731
به نظر من تجربی بری بهتره از اون طرف هم درست و حسابی درس بخونی تا دندون بیاری، دارو اگه سرمایه نداش ...

دندون پزشکی رو زیاد دوست ندارم ولی بهش فکر میکنم...پرستاری/فیزیوتراپی درامد نداره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دندون پزشکی رو زیاد دوست ندارم ولی بهش فکر میکنم...پرستاری/فیزیوتراپی درامد نداره؟

هیچکدوم از اونایی که دندون می‌خونن هم دندون پزشکی دوست ندارن  

فیزیوتراپی هم خوبه، البته در مورد شرایط کاریش اطلاعی ندارم ولی جزو رشته‌های تاپه.

پرستاری هم توی پیراپزشکی‌ها خوبه ولی به نظرم به عنوان هدف اولت در نظرش نگیر، انتخاب چهارمت باشه 

از همه دور می‌شوم/نقطه‌ی کور می‌شوم                       زنده به گور می‌شوم/باز مقابلم تویی🥀