2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حسابداری مدیریت کامپیوتر 

رشته آمار هم هست و البته بانک کشاورزی رشته های مربوط به کشاورزی رو هم پذیرش دارند 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
رشته آمار هم هست و البته بانک کشاورزی رشته های مربوط به کشاورزی رو هم پذیرش دارند 

عه جدی؟ من کشاورزی ام الان باید برم آزمون استخدامی بدم قبول شدم برم میدارن؟

عه جدی؟ من کشاورزی ام الان باید برم آزمون استخدامی بدم قبول شدم برم میدارن؟

باید پرسو جو کنید چه زمانی اطلاعیه استخدامی هست ، اما شنیدم قرار بزودی اعلام کنند بنظر من حتی شده به عنوان نیروی خدماتی وارد بشین ارزش داره چون بعد چند سال رسمی و بصورت کارمند در میایین 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
نیروی خدماتی یعنی بانک رو تمیز کنم؟

به اون شکلی که فکر میکنید نیست ، حضوری و از نزدیکتر پرسو جو کنید متوجه منظورم می‌شید 🙏