2733
2734

اره یه چیز ترسناک میخوام

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من چند روز پیش یه اتفاق برام افتاده هنوز موندم چی میشه

صبح ساعت ۶:۳٠با الارم گوشیم بیدار شدم بعد سرم تو گوشی بود و خلاصه صدای داداشم زدم بره مدرسه

چند دقیقه بعد بابام اومد توی اتاقم که پاشو مگه نمیخواستی بری کتابخوته هنوز رو تختی که،دیرت میشه

منم برگشتم گفتم امروز نمیرم و حوصله ندارم به مامان هم بگو(قرار بود بعد بریم جایی،لغو بشه)

خلاصه گفت باشه و در اتاقو بست

چند دقیقه بعد گفتم بزار برم پیش مامانم حالا که کتابخونه نمیرم کجا و کی قراره بریم

وارد اناق شدم دیدم بابا و مامانم خوابن،منم فکر کزدم بابام تازه خوابیده،هیچی بعد که صداشون زدم متوجه شدم بابام کلا خواب بوده و اونی که اومده توی اتاقم اصلا بابام نبوده😂😐

هیچی سر صبحی هنگ کرده بودم هرچی به خانوادم میگفتم اونا میگفتن حتما خواب بودی و فلان درصورتی من کامل بیداز بودم(چت کردم،صدای داداشم زدم)

نمیدونم هنوز ذهنم درگیره😂🤦🏻‍♀️

انچه قسمت توست؛از کنارت نخواهد گذشت!  INTJ📚     Army ♡ minozy