2752
2734
عنوان

فیلم نامناسب گوشی همسرم

131 بازدید | 11 پست

یهو تو گوشی همسرم تعدادی فیلم نامناسب دیدم

به خودش گفتم و شدیدا شوکه شد

تاریخ فیلم ها تو گالری برای سه چهار سال پیش بود

قسم خورد که رم اش رو بازگردانی کرده تا فیلم های مادربزرگ مرحومش برگردن و گویا اینا برگشتن و گفت اصلا نمیدونستم و گفت شاید دست بچه خورده برگشته

واقعا آدم خوبیه اهل اینجور چیزا نیست

اما میدونم اگر قضیه برعکس بود حرف های منو باور نمیکرد اما توقع داره من حرف های اونو باور کنم

واقعا نمیدونم چیکار کنم

خواسته‌هایت‌را‌بسپار‌به‌خدایی‌ ﮼که‌تمام‌کارهایش‌به‌موقع‌است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه چند ساله ازدواج کردین این گوشی رو داره هنوز؟ 

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
2731
ول کن بابا توام چه اشکالی داره آخه گوشی منم شاید یکی دوتا باشه یا گوشی شوهرم هدف اموزشی هست😉😉😉😉

از زن و مردهای هرزه اموزش میبینین؟ 

سک س گروهی، خوردن منی، رابطه از پشت🙁😕

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
منظورم نوع پوزیشن بود 😊😊🙂‍↕️🙂‍↕️

یه سرچ بزنی انواع مختلف پوزیشن رو به صورت نقاشی سیاه هست نزار ببینه شوهرت فیلمهای پو رن