2733
2734
عنوان

خواهرمو نفرین کردم😞😞😞😞

338 بازدید | 17 پست

خانما من جدیدا با خواهرم خیلی مشکل دارم من متولد 80م اون 86 ولی احترام نمیذاره اصلا شوهرم این مدت یکم دستش تنگه پول نداره بعد باردار هم هستم آزمایش ژنتیک دادم و انواع سونو که کلی پولش شد و پول کم آوردم و از بابام سه تومن قرض کردم که خواهرمم در جریانه....

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عکس پروف خودمم 🥰😚   زشتی دنیا به خاطر وجود آدمای بد نیست ! به خاطر سکوت آدمای خوبه ...  ️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد دو هفته پیش با مامانم و خواهرم بیرون بودیم که پسرم گفت شیرینی میخوام و شوهرم اصلا پول نداشت که براش بخره ولی خجالت کشید جلو خانوادم بگه ندارم پسرم کلی گریه کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله عکس پروف خودمم 🥰😚   زشتی دنیا به خاطر وجود آدمای بد نیست ! به خاطر سکوت آدمای خوبه ...  ️
2731

بعد شوهرم مارو گذاشت خونه مامانم و رفته بود از خواهرش پول قرض کرده بود که شیرینی بگیره برا پسرم و پسرم اومد خونه بابام گفت بابام برام خریده اونا هم هیچی نگفتن بعد اون قضیه رفتم خونه مامان بزرگم تا رسیدن همهههههه خاله هام و فامیل مسخره م کردن که شیرینی برا پسرت گرفتی ولی واسه مامان و خواهرت نه چقدر خسیسی و چقدر  خ ا ک برسری هزاران توهین😞😞😞😞😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد دو هفته پیش با مامانم و خواهرم بیرون بودیم که پسرم گفت شیرینی میخوام و شوهرم اصلا پول نداشت که ب ...

آفرین به تو آفرین پول ندارید واسه بچه ات شیرینی بخری دومی و حامله ای آدم واقعا تاسف میخوره واسه این همه نادانی 

درخواست دوستی رد میکنم 

امروزم دختر خاله م زنگ زد گفت توروخدا خجالت نکشیدی دزدکی برای پسرت شیرینی گرفتی گفت خواهرت به همه گفته که اینقدر خسیسی اینقدرررررر دلم شکست کل امروز و امشب رو گریه کردم بعد رفتم چهار کیلو شیرینی گرفتم بردم براشون گفتم توروخدا فقط بس کنین ابروی منو نبرین خواهرمم جای عذر خواهی هرچی از دهنش در اومد بهم گفت😐  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشیدشماچراقضاوت میکنید شایدقبل بارداری اوضاعشون خوب بوده شایداصلاخواستن باوجودبچه ساده زندگی کنن ...

چه توجیهات پوچ و مزخرفی !!!!

تو ۳ ۴ هفته ادم  یهو پول لنگ یه کیلو شیرینی میمونه ؟؟؟!!!!!

اگه قیامتم شده بود بازم یه ۵۰ تومنی ته جیب ادم میموند 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
آفرین به تو آفرین پول ندارید واسه بچه ات شیرینی بخری دومی و حامله ای آدم واقعا تاسف میخوره واسه این ...

نه عزیزم قضاوت نکن وضعمون همیشه خوب بوده شوهرم یه شرکت داره که دولت بنا به دلایلی فعلا تعطیلش کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشیدشماچراقضاوت میکنید شایدقبل بارداری اوضاعشون خوب بوده شایداصلاخواستن باوجودبچه ساده زندگی کنن ...

وضعمون خوبه سه تا خونه داریم و ماشین هم من هم شوهرم ولی سع ماهه شوهرم دستش تنگه مجبور بوده پولشو بده به کارمنداش خودش بی پول مونده😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40