2733
2734
عنوان

شما به این صاحب کار چی میگین ؟

204 بازدید | 15 پست

دوستان صاحب کارم 

بهمن ماه رفتم سرکار اسفند ۲۳ام دراومدم 

البته حقوق ام ۷م بود ک به یکی از همکارا سپرده بود بهش بگو حقوق ماه رمضون صاحب کار گفته نصف میشه و منم همون روز پرسیدم گف اره و منم در اومدم و بعدش حقوق ام ۱۴ فروردین داد درحالی ک برای همه رو نهایت طی ۳الی۵ روز داده بود 

علتش چیه بنظرتون ک انقدر دیر داد ؟؟؟ 

چرا سپرده بود به من بگن ماه رمضون نصفه و هدفش از این کار چی بود ؟؟؟؟

چون میزان حقوق تون شاید بیشتر از بقیه بوده اینجوری گفته کسی صداش در نیاد

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب حداقل حقوق مو میداد بعد عید حقوق بدرد ام نمیخورد که 

متاسفانه بعضی صاحبکارا وجدان ندارن

بهتره بگم اکثرا.

و البته ماههای نخست کاری خیلی جاها حقوق نصف هست دو سه ماه.

میگن طرف داره کار یاد میگیره

اتفاقا حقوق من از همه کمتر بود 

احتمالا فکر کرده میتونه رایگان ازت کار بکشه 

وقتی میری مصاحبه بااعتمادبنفس کامل برو ی جوری رفتار نکن ک انگار اون کار لازم داری 

اگر سابقم نداره از کارای دیگه بگو ک کردی 

متاسفانه بعضی صاحبکارا وجدان ندارن بهتره بگم اکثرا. و البته ماههای نخست کاری خیلی جاها حقوق نصف ...

کارم تو رستوران بود چ یاد گرفتنی اخه سالن کاری یاد گرفتن داره ؟

احتمالا فکر کرده میتونه رایگان ازت کار بکشه  وقتی میری مصاحبه بااعتمادبنفس کامل برو ی جوری رفت ...

بنظرت میخواسته رایگان کار بکشه و سو استفادا کنه یا اینکارو کرده با زبون خودم بگم نمیام ؟؟ بعد عید ام ک زنگ زدم حقوقمو بخام گف خانم فلانی کلا ۲۷روز کار کردی دیگه منظورش از این حرف چی بوده ؟؟؟

متاسفانه بعضی صاحبکارا وجدان ندارن بهتره بگم اکثرا. و البته ماههای نخست کاری خیلی جاها حقوق نصف ...

بعد عید ک زنگ زدم حقوقمو بخام گف خانم فلانی کلا ۲۷روز کار کردی دیگ منظورش چی بود از این حرف 

بنظرت میخواسته رایگان کار بکشه و سو استفادا کنه یا اینکارو کرده با زبون خودم بگم نمیام ؟؟ بعد عید ام ...

از قید کلا استفاده کرد؟

انگار دوست داشت خودت بری اما چرا حقوقت نداد همون موقع

البته صاحب کارا خیلیاشون حقوق سر وقت نمیدن باید پیگیری کنی 

اما شما میگی ب بقیه حقوق بموقع داده

بعد عید ک زنگ زدم حقوقمو بخام گف خانم فلانی کلا ۲۷روز کار کردی دیگ منظورش چی بود از این حرف 

متاسفانه در جامعه کاری حق کشی زیاد انجام میشه

ولی سالن کاری هم اگر تا به حال هیچ سابقه کاری نداشتی ، از نظر کارفرما ، یادگرفتن داره

و اینکه تاریخ ورود و خروج تان از چندم تا چندم هست ؟ یکماه یا بیست و هفت روز؟

البته عزیزم من خودم طرفداری حقوق کارمندان و کارگران عزیز هستم

شرایط کاری جامعه رو میگم 

کار رستوران احتمال نصف شدن حقوق ماه رمضان هست اگر وعده غذایی رعایت میکرده رستوران.