2752
2734

اول یه توضیح مختصر بدم 

یکسال باهم در ارتباط بودیم اولین و اخرین کسی بود که پذیرفتم باهاش صحبت کنم اونم چون با مادرم صحبت کرده بود و ... 

اوضاع مالیش خیلی بد شد و گفت من اگه سه سال تورو معطل خودم کنم و درست نشه چی جواب مادرتو چی بدم که عمرت رو پای من گذاشتی و ... و گفت بهتره در ارتباط نباشیم 

اما بعد اون میدونم که هردومون همو فراموش نکردیم اون پیام میداپ مناسبتارو تبریک میگه منم همین 

الان یه چند وقته حس میکنم میخاد میخاد سر صحبت رو باز کنه چون وقتی تبریک میگفتیم یه حالت رسمی صحبت میکردیم 

الان من وقتی پیام داد چی بگم بهش؟ همینطوری رسمی صحبت کنم ؟ بعد اینکه من تو اون ارتبلط متوجه شدم که آدم دوستی و آشنایی نیستم و به خودم قول دادم دیگه تکرارش نکنم ( چون من یه ذهنیت خیلی پاکی داشتم اما الان که سنم بیشتره میبینم نه دوستی ها بیشترشون بد و کثیفن) . بهش بگم این حرفو ؟ ولی خب دوسش دارم و میدونم اونم دوسم داره و میخام که باشه 

چی بگم که سرسنگین باشه و در عین حال بفهمه من دیگه نمیخام ارتباط دوستی و آشنایی داشته باشم 

همه این حرف هارو به اون بگو 

خوبن این حرف ها؟؟ 

یعنی بگم اون موقع من یه ذهنیت پامی داشتم و فکر میکردم دوستی فقط صحبتو اشنایی ولی الان متوجه نشدم که اینطور نیست 

و من فقط یک بار این اشتباهو انجام دادم و دیگه تکرارش نمیکنم 

خوبه اینارو بکم ط؟ طوری نیست که حس کنه دوسش ندارم ؟ چون دوسش دارم 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبن این حرف ها؟؟  یعنی بگم اون موقع من یه ذهنیت پامی داشتم و فکر میکردم دوستی فقط صحبتو اشنای ...

انگار یکم کم سنو سالی ارع؟؟

میری میگی من ادم رابطه یکی دوروزه نیستم  میگی اگر مرد زندگی هستی پات وامیستم اما اگر فقط میخواهی باهام باشی شرمندتم من ادم چشمو دل پاکیم  دوست ندارم وارد رابطه ای بشم که میدونم اشتباه البته که شما هم اینجور ادمی نیستین 

و من اینو تحسین میکنم من دلم میخواهد که دوباره زندگیمونو از اول بسازیم و نامزد شیم تا وقتی هم که لازم باشه صبر میکنم

2731