2733
2734
عنوان

خانم هاایی که شوهرتون

172 بازدید | 6 پست

سلام   کسایی هستن که شوهرش قبل ازدواج کسی دوست داشته باشه که از فایل خود شما باشه و باهاش توی چشم بشین و دخترع خیلی از شما سر تر باشه ؟ 

چیکار کردین ؟ 

شوهرم یکی از فامیلای منا دوست داشته ، دختره خیلی شیک و باکلاس و خیلی پولداره 

شوهرم خیلی ظاهر بین و افتضاحع  و این موضع خیلی عذابم میده 

حق داری سعی میکردم ازش بهتر بشم مخصوصا ظاهری

خودمم تیکه تیکه کنم نمیتونم 

موهاش پر پشت و قشنگ 

قیافش خیلی نچرال و خوشگل 

لباس پوشیدنش شیک 

حالا من 

موهام کم پشت در حد کچل 

چشمام گود و زیرش سیاه 

یه کم شکم دارم 

لباس پوشیدنمم در حد پولمون 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اهمیت نده  صرف اینکه شوهرت کسی رو دوست داشته ملاک نیست مهم اینه ببینی عاشقش بوده یا نه مثلاً خواستگاریش رفته یا نه  مثلاً چند بار رفته خواستگاریش چقدر سمج بوده  و ..... 

اگر اینطور نبوده اهمیت نده

شوهر منم از یکی از فامیلهای دور ما  خواستگاری کرده سماجت هم کرده ولی پاسخ منفی شنیده  حالا که زنش شدم فهمیدم به این دختر علاقه نداشته فقط بخاطر پول باباش و جایگاه بابای دختره  قصد وصلت داشته واسه همین جایی باشیم که اونا هم باشند برام مهم نیست چون می دونم منو دوست داره

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
2731
اهمیت نده  صرف اینکه شوهرت کسی رو دوست داشته ملاک نیست مهم اینه ببینی عاشقش بوده یا نه مثلاً خو ...

چون ظاهر دختر خیلی خوب بود چندین سال  دوستش داشته خیلی اصرار کرد ، دختره ام مجرده ، زیاد از اطرافیانش ( خواهرش ) اسم این دخترا میشنوه هییی

خودمم تیکه تیکه کنم نمیتونم  موهاش پر پشت و قشنگ  قیافش خیلی نچرال و خوشگل  لباس پ ...

اینو ملکه ذهنت کن که زیبایی به کلام و گفتار آدم هاست اگر می دونی شوهرت دوست داره دیگه به اون دختر حسادت نکن مگر چند بار در سال ممی بینیش ؟

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.