2752
2734
عنوان

دلم خواستگار میخواد🥲

199 بازدید | 18 پست

تا حالا هیچ خواستگاری نداشتم چهره خوب معمولی دارم ولی بعضیا که ازم خوششون میومد بجای اینکه بیان خواستگاری درخواست دوستی میدادن یا میدن😐و رل پارتنر اینا حوصله میخواد حوصله این چس بازیا رو ندارم حقیقتا دختر داییم یه غریب امشب اومده بود خواستگاریش حقیقتا حسودیم شد نمیدونم چرا به من درخواست دوستی میدن بجای اینکه بیان خواستگاری در صورتی که دختر داییم اصلا اینجوری نیست😐😣😭

وای منم بدجور ی خوشگلشو میخام😂😑

حالا قصد ازدواجم ندارما ولی میخام اون حسرو دوباره تجربه کنم

خیلی خوبه لعنتی😂

فک کن چن نفر با گل و شیرینی و ...بیان ک بگیرنت بعد تو بگی نههه😂

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای منم بدجور ی خوشگلشو میخام😂😑 حالا قصد ازدواجم ندارما ولی میخام اون حسرو دوباره تجربه کنم خیلی ...

دقیقا هدف منم اینه😂🥲واقعا بعضیا خیلی خوب شانس دارن عه 

شاید زیاد بیرون سر به سر اینو و اون میذاری جدیت نمیگیرن نمیگم با مردا با دوستای خودت تو جمع خیلی رسمی شوخ باشی مردم میگن خوبه داشته باشیمش درحد دوستی و...

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
دقیقا هدف منم اینه😂🥲واقعا بعضیا خیلی خوب شانس دارن عه 

منم ی ساله ندارم

قبلا زیاد بیرون میرفتم واس اون بود

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
وای منم بدجور ی خوشگلشو میخام😂😑 حالا قصد ازدواجم ندارما ولی میخام اون حسرو دوباره تجربه کنم خیلی ...

عه فانتزیای دوران راهنماییم😌😂🌱 

اگ زیر پستت کامنت گذاشتم یا تاپیک زدم یا کلا اثری از من تونی نی سایت بود دعوام کنید(خیلی میام نی نی سایت خیلییییییییییییییییی)