2733
2734
عنوان

آموزش زبان لری پارت 4#😂🦋💕

137 بازدید | 23 پست

زود=زی. Zi

بزرگ=گَپ gap

کوچیک=کُچِک. Kochek

شکم=گیَ gia 

کمر=گُردَ gorda

امیدوارم حالتون خوب باشه 💕🎈🦋

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@sogoli_baba     بیا عزیز 😂🎈🦋

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈
2731

چه باحال👍🏻

من گُردَم درد میکنه😭😂

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
چه باحال👍🏻 من گُردَم درد میکنه😭😂

عی الهی بگردم 😂💕☘️🌿

چه جالبه😍

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
عی الهی بگردم 😂💕☘️🌿

رفتم به شوهرم گفتم

هنگه بنده خدا

میگه کجات کجات؟😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
با تشکررر😅♥️

قربونت 😂💕

رفتم به شوهرم گفتم هنگه بنده خدا میگه کجات کجات؟😂😂

وووویییی خوشبخت باشید ایشالا به حق خدای رنگین کمان 💕💕💕☘️🌿🦋 نمی دونم چرا ذوق کردم😂😂🎈

وووویییی خوشبخت باشید ایشالا به حق خدای رنگین کمان 💕💕💕☘️🌿🦋 نمی دونم چرا ذوق کردم😂😂🎈

مرسی عشقم😘❤

عزیزممم...🤭😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40