2752
2734
عنوان

دارم میمیرم از دندون درد😭😭😭

45 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من نزدیک دو هفتس دندون درد دارم. دندون آسیاب اولم بالا سمت راست درد میکنه و لثش هم انگار باد داره (برامده شده ولی خیلی واضح نیست) میخوام بدونم مشکلش چیه؟ چی بخورم خوب بشم؟ بنا به دلایلی نمیتونم دکتر برم🤦🏻‍♀️ ممنون میشم کمک کنید. 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

کپسول چرک خشک کن بخور که ابثش بره 

قطره دنتول ازداروخانه بگیر بذار رو گوش پاک کن یا دستمال بذار روش

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گمونم عفونت داره

ممکنه دندونم خراب شده باشه؟ اخه از بچگی خالی بود ولی خداروشکر داخلش سیاه نیست.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2731
ممکنه دندونم خراب شده باشه؟ اخه از بچگی خالی بود ولی خداروشکر داخلش سیاه نیست.

اینکه لثه باد کرده از عفونت هست ،،چجوری دندونت از بچگی خالی بوده اما سیاه نشده؟

سه ساعت بخاریو خاموش کن و بشین دعا کن سردت نشه .بزار فاصله بین علم و اعتقاد رو بفهمی
واقعا هیچی خوبش نمیکنه فقط باید بری دکتر.چرا نمیری!

چون وقت ندارم برم دکتر به خاطر امتحانا😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه لثه باد کرده از عفونت هست ،،چجوری دندونت از بچگی خالی بوده اما سیاه نشده؟

توی بچگی خیلی دستکاریشون کردم واسه همین یکم کج و کوله شدن

مرتب مسواک میزنم و نخ میکشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون وقت ندارم برم دکتر به خاطر امتحانا😭

ول کن بابا انقد امتحانارو سخت میگیرید.دندونت آبثه کرده دختر.عفونت داره،اگه زود بهش نرسی وقتی ک بری واست میکشنش😐الان برو عصب کشی کن تموم شه بره.کلا ۲ ساعت طول میکشه