2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو چیکارا کردی؟؟؟؟؟؟ 

شاید یه جایی رو داری اشتباه میکنی ،ولی باید بدونم چه مراقبت هایی انجام میدی، تا بتونم از تجربیاتم بگم بهت

میدونم خیلی درد مسخره ی کثافتیه😒🫠 ولی با مراعات کردن و انجام دادن یک سری کارها درست میشه

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
توروخدا بگو بهم

گل قشنگ من باید بدونم چیکار میکنی یا نه 

بعضی حرفام شاید مسخره باشه برات ولی برای من بسیار کارساز بوده 

۱_ همیشه بی مو باش 

۲_جنس شو*رت که میپوشی حتماً حتماً نخی باشه

۳_ شلوارهای تنگ و جذب و چسبان نپوش 

۴_ شور*ت هات رو توی لباس شویی ننداز 

۵_ شور*ت هات رو با دست بشور 

یا با آب سرد + صابون بچه 

یا با آب سرد + شامپو بدن ضد قارچ( من از ایروکس استفاده میکنم)

۶_ بعد شست و شو بنداز توی هوای آزاد و زیر نور خورشید خشک بشه ، بعدش اگه اتو بکشی عالی میشه 

۷_ شور*ت هایی که خراب شده ، دون دون شده بنداز بره ، خودم هر چند ماه یکبار جدید میخرم 

۸_ خودتو خشک کن ولی نه با دستمال توالت🫠🙃 اگه بدونی چه موادی بهشون میزنن🫠🙃 

(یه پارچه ی نخی بردار تیکه تیکه کن ، برای خشک کردن از اونا استفاده کن ) ، این کار رو جدی بگیرر حتماً

۹ _ نوشابه نخور 

۱۰_ موادخوراکی ک حرارت بدنت رو میبره بالا اصلاً استفاده نکن 

ببین این چیزاییه ک من با حذف کردن شون خیلی به خودم کمک کردم ، حالا برای شما شاید علاوه بر اینایی ک مینویسم یک سری مواد دیگه هم باشه 

شکر و قند _ سس مایونز _ خرما _ گردو _ نوشابه _ بادمجان

۱۱_ از ترس اینکه سوزش داری به بدنت بی آبی نده حتماً به مقدار کافی آب بخور ۶، ۷ ، ۸ لیوان سعی کن در طول روز بخوری ، ولی از این تعداد کمتر نشه ، همه رو هم یکدفعه ای نخور ، در طول روز مصرف کن 

۱۲_ اگه بتونی هر روز آب قلم بخوری عالی میشه ، خصوصاً اگه توش سرکه ی سیب هم بریزی 

۱۳ _ گلم دکتر بهت پماد موضعی نداده؟؟  ربطی هم نداره که مجردی یا متاهل 

اگه نداده بهم بگو بهت اسم پماد رو بگم

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
گل قشنگ من باید بدونم چیکار میکنی یا نه  بعضی حرفام شاید مسخره باشه برات ولی برای من بسیار کار ...

من متاهلم بوی نامطبوع دارم یعنی واژزنم همیشه بعد ۱ روز که از حمام بگذره بو بدی میگیره من اصلا شور**ت نمیپوشم..ترشح زیاد دارم و ازم میاد خیلی  بجز عفونت تکرر اد ار هم کنارش دارم ۱ ساله متاهلم اما بچه ندارم

من متاهلم بوی نامطبوع دارم یعنی واژزنم همیشه بعد ۱ روز که از حمام بگذره بو بدی میگیره من اصلا شور**ت ...

یکی از اشتباهاتت اینکه شور*ت نمیپوشی ، چون فکر میکنی اگه نپوشی بهتره در صورتی که اینطور نیست ، شور*ت بپوش و اون نکاتی که در موردش گفتم رعایت کن

وقتی علائم سوزش ، درد در ناحیه ی تناسلی ، سوزش هنگام ادرار و هنگام رابطه با ترشحات زیاد داری این یعنی عفونت (که خودتم تشخیص دادی عفونته) ولی باید بری دکتر تا نوع عفونت رو تشخیص بده چون ما چند نوع عفونت داریم 

دکتر از روی رنگ ترشحات و نوع ترشحات تشخیص میده چه نوع عفونتی داری ، دارو و پماد میده حل میشه میره (اگه دکتر رفتی بهت دارو و پماد داده ولی نتیجه نگرفتی اسم شون رو بگو تا من جایگزین خارجی همون محصولات رو بهت معرفی کنم ، تا سریع تر نتیجه بگیری ، آنلاین شاپ معتبر هم معرفی میکنم تا با خیال راحت خرید کنی )

حالا این وسط یه موردی هم داریم که خانم دچار عفونته انتقال میده به آقا و بالعکس آقا دچار عفونتی هست انتقال میده به خانم اینجا هر دو باید درمان بشن ، یکی درمان بشه ، دوباره از اون یکی میگیره (متوجه هستید که ؟؟ شاید مشکل شما هم سر این موضوع باشه)

یه چیز دیگه ای هم که باید بدونی اینکه ، وقتی میری حموم اصلاً محصولات بدن رو به ناحیه ی تناسلی نزن، چون خودش میشه عامل ایجاد قارچ، از ژل بانوان ضد قارچ استفاده کن. 

هفته ای دوبار داخل حمام بزنید، هم برای آقایان داره هم مخصوص خانم ها ( برند ایرانی  اویدرم و هیدرودرم داره همچین محصولی ، از داروخانه ها میتونی تهیه کنی)

امممم، فکر نکنم که نکته ای رو جا انداخته باشم🤔 باز اگه جا انداخته بودم ازم بپرس عزیزم تا بهت بگم