2752
2734
عنوان

آهایی کربلا نرفته ها بیایین

610 بازدید | 53 پست

اهایی همه اونهایی که مثل من دلتون تنگ کربلاست 

بگید آقاجون لایق دیدارت نمیبینی ؟

لایق نمیدونی دعوتمون کنی کربلا ؟

آقا بخدا به جان خودت دلمون تنگ کربلاته 

دلم تو کربلاته کی پام هم میرسه به کربلات؟

کی چشمام رو به رو حرمت میشه 

کی میرسه دستمو بزارم رو سینه م بگم 

السلام علیک یا ابا عبدالله

سلاااااام آقا جونم 

کی میرسه بخونم السلام علیک یا بن امیر المومنین یا ابوالفضل العباس 

کی خودمو تو بین الحرمین لابه لای نخلهات میبینم ؟ 

یابن امیر المومنین , یا حضرت عباس ،ای کسی که اسمت باب الحوائجه ، قسم به اسمت پای من و همه عاشقان رو الساعه الساعه الساعه به صحن و سرای حسین برسان 

دوستان دعا کنید بزودی تاپیک بزنم به آرزوم رسیدم دارم میرم کربلا 

این تاپیک و این نوشته ها شاهد دلتنگی و عاشقانه های ما 

بماند به یادگار 

یا رب منو ببخش ....غیر از تو به هر سو دویدم غربت بود 

سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هاتون بگین از همینجا تو خونه میشه با ائمه صحبت کنیم بله درسته ولی بعضیا دوست دارن تو حال و هوای حرم باشن اینا و زیارت کنند عزیزان این شماره ها ۲۴ ساعته است وقتی زنگ میزنید یک چیزی پخش میشه و بعد به حرم وصل میشید و صدای زائران فقط ب گوش شما میرسه راحت زیارت کنین کسی صداتون نمیشنوه

خب خب خب

شماره کربلا 1640

شماره حرم امام رضا علیه السلام ۰۵۱۴۸۸۸۸

با تلفن همراه میشه زنگ زد📿💖

اول برای تعجیل فرج امام زمان عج دعا کنین چون ایشون همه دردها درمان میشه.😇🫶

اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 💚🤲

التماس دعا دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الهی آمین 

گریم گرفت با تک تک کلماتت چقدر دلم زیارت کربلا میخواد و همش میگم حتما لیاقتشو ندارم برای منم دعا کنید ممنون

اِنّا نَحنُ نَزّلنَا الذِّکرَ وَ اِنّا لَهُ لَحافِظُون

سلام گلم

میشه دعا کنی رقیه ب هوش بیاد تو کماست

دعا کن من اول زندگی مستاجر نشم و بتونیم خونه درست کنیم

دعا کن شوهرم برگرده

دعا کن زهرا و سکینه مادر از دست دادن ب حرمت حضرت رقیه پسرای خوبی خواستگاران بشن و بزودی ازدواج کنن

اخه چشمی که همه چیو ببینه و کربلا نبینه چه فایده داشتنش؟ ما که اون نیا معلوم نیست لایق دیدار اهل بیت بشیم این دنیا هم باید در حسرت کربلا بسوزیم و بسوزیم. خسرالدنیا والاخره بشیم. آرزو به دل بمونیم و بمیریم ، حقشه هی حسین حسین بگیم و جواب نشنویم؟ حقشه هر سال تو خونه هامون روضه کربلا بگیریم و یه بار دعوت نشیم کربلا؟ مگه قرار نبود دل به دل راه داشته باشه؟ 

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
من خودم مذهبی هستم ولی هیچوقت نمیخوام برم کربلا چون بیماری اونجا زیاده خدایی نکرده با خودم بیارم و ک ...

نگین این حرفو. من حاضرم برم کربلا بمیرم و همونجا خاک شم، دور از جونتون بیماری و مریضی همه جا هست، نهایتش میشه رفت و یه هفته قرنطینه موند، بنظرم اگه شرایطش پیش اومد برین، دعوت سیدالشهدا رو بخاطر ترس از بیماری رد نکنید عزیزم ♥️

ایشالا قسمتتون بشه منم نرفتم تا حالا نه مشهد نه کربلا

ان شالله قسمتتون بشه، الهی که ضامن آهو دعوتتون کنه و مهمونش بشین به زودی ان شالله و همچنین مهمون بهشت روی زمین کربلا و امام حسین جان

نگین این حرفو. من حاضرم برم کربلا بمیرم و همونجا خاک شم، دور از جونتون بیماری و مریضی همه جا هست، نه ...

من فکر میکنم از همینجا دعا خوندن همونقدر اثر داره. به هر حال ریسک نمیکنم. متاسفانه مادربزرگ پدریمو به همین خاطر از دست دادیم