2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مادرشوهرم وسواسه بدجور 

اگه غذا یا میوه باشه ....اسم گ.   و.  ز بیاریم یا در این موارد صحبت بشه همه رو میریزه 😬😬😅😅😅

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

راستش زیاد نه 

سلیقه ی خونه داری صفر ولی دستپختش حرف نداره

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

خيلي تميزه وعجله كار

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
مادرشوهرم وسواسه بدجور  اگه غذا یا میوه باشه ....اسم گ.   و.  ز بیاریم یا در این موا ...

وای😂😂😂

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم

مادرشوهرم فوق العاده تمیره 

یکسره در حال جارو و دستمال و طی کشیدنه

انقدم با سلیقیت داخل رخت خواب هاش از این قرص های خوش بود کننده میذاره همیشه بوی عطر میده رخت خواب هاش.

حتی سجاده و چادر نمازشم اتو میکنه

خیلی مرتبه 

میرم خونشون از تمیزیش کیف میکنم

خداروشکر منم تمیزم

هر موقع میا  خونمون میگه خدا میدونست من حساسم یه عروس تمیز بهم داد. هر موقع خونمون غذا میخوره میگه میچسبه بهم چون میدونم وسیله هات تمیزه و تمیز اشپزی میکنی