2752
2734

خانما ۶ساله یادم رفته عشوه امدن .متاهلم بچه دارم زندگیم با شوهرم مزخرفه .بی احساسه همش غر میزنه بحث دعوا.دلم برا رابطم با دوس پسرام قبل شوهرم تنگ میشه دست خودم نیس دلم میخاس یه ثانیش برگرده منم مث  دخترا زنا ناز کنم کسی نازمو بخره شوهرم بیشرف ب تمام معناس مث یه مرد با من برخورد داره بی محبت سرد

منم مثه تو 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

قبل از انتخاب همسرتون باید خیلی میسنجیدی ایشون رو

الان فکر کردن ب گذشته مشکلی رو حل نمیکنه 

بلکه باعث میشه ب فکر خیانت و گناه بیفتی 

بشین باهاش حرف بزن

براش کلیپ های احساسی بفرست

بگو من دوستت دارم رو دوست دارم از زبون تو بشنوم 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
بهت توصیه نمیکنما اما اگه من جات بودم یه اکانت فیک می‌ساختم با اسم و عکس الکی با پسرا چت میکردم فقطم ...

واقعا که ابلهی بیش نیستی با این پیشنهادت 

یعنی بره خیانت کنه با پسرا چت کنه روحش اسیب نمیبینه 

همین امثال شماهاست هرزه گری رو رواج میدن حالم ازت بهم خورد

بهت توصیه نمیکنما اما اگه من جات بودم یه اکانت فیک می‌ساختم با اسم و عکس الکی با پسرا چت میکردم فقطم ...

یعنی چی این کار کثیفیه........خیانت ساز در زندگب های بقیه زنها میشه 

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

استارتر زندگی با محبت دو طرفس‌....

زن محبت میکنه .

عشوه میسازه 

مردونگی شوهر میبینه .

مرد سخت گیره باید سخت گیره .

حالا گاهی اخلاق بعضی تنده .

یک بزرگی میگفت تو خونه لباس شیک بپوش

عطر خوب بزن

بهش محبت کن

ارایش کن 

مهربون باش

اگر شوهرت تند اخلاقه زمان خوبی نیست برای صحبت درکش کن .تحت فشاره .

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ