2752
2734
عنوان

چقدر آزارش میدن🥲

87 بازدید | 3 پست

چند دقیقه پیش از یه نفر که دکترا داره پرسیدم که شماها برای تحقیقاتی ک انجام میدید چیکارا میکنین اینا 

وای باورتون نمیشه قلبم گرفت یعنی گفت برای هر پایان نامه که مثلا موضوعش آندرومتریوز(توضیح ساده اش اینه که بافت رحم در جایی ک نباید رشد میکنه)حدودا ۶۰ تا موش رو

میگیرن اول باهاشون بازی بازی میکنن که با دکتر دوست شه بعد بیهوششون میکنن بعد همونطور که زنده ان دستاشونو میخ میزنن محتویات شکمشون رو تا حدودی میریزن بیرون بعد از بافت رحمش برمیدارن مثلا به لگن مثلا به شش مثلا به هرجا بخوان میزنن بعد بخیه میزنن و تا سه ماه روی این موش ها ازمایش میکنن مثلا تمرین میدن بهشون مثلا ورزش میکنن بعضیا رژیم متفاوت خلاصه آخرش دوباره بیهوش میکنن بعد هر بافتش رو ک میخوان ببینن چه پیشرفت یا پسرفتی داشت رو برمیداره(مثلا کلیه موشه رو برمیدارن کلا) یا هرچیزی اش رو همونطور ک زنده و بیهوشه میندازن سطل آشغال:)

گفت آمپول مرگ اش هم هست ولی اینقدر گرونه که خیلیا نمیزنن:)

قلبم مچاله شد از شنیدنش واقعا آسیب روحی دیدم انگار 

برای هر مقاله ای هر دانشجویی حدودا تا صد تا موش هم که بشه چون تلفات داره نمیدونم مریضی داره اینا 

چه همه:)

اینا همه درد میکشن

واقعا قلبم آسیب دید از طرفی با خودم میگم خب در راه علم دارن اینطور میشن ولی از طرف دیگه دلم آروم نمیگیره واقعا قلبم شکسته😭

این هنوز یه نمونه خیلی کوچیک بود اونم توی دکترایی که اصلا مرتبط با این اتفاق نیست توی چیزای دیگه جاهای دیگ و حتی کل جهان چه همه این اتفاقا میوفته واقعا ناراحت شدم😭

هی از اون موقع فکر میکنم ب اینکه میخ میزنن بهشون یا بعضیا که نمیتونن همینطوری ول میکنن اون حیوون بدبخت رو واقعا قلبم😭😭😭😭

هیچکاری ام نمیشه کرد واقعا من تنها قدمی ک میتونم بردارم اینه از لوازم ارایشی هایی ک تست حیوانی داره استفاده نکنم کار دیگه ای نمیتونم بکنم که😭 

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..

درسته ک از حیوانات استفاده میکنن ولی این که دستاشون میخ میزنن و اینا کاملا مغلطه است

درضمن قبل از هر گونه ازمایش یا عملی بی حسی تزریق میشه

تعداد ۱۰۰ تا هم خیلی بالا من که نشنیدم

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731