2733
2734
عنوان

امروز تا پای خرید گوشی رفتم ولیییی

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 70 پست
چی بگم🙂💔درست میگید داداشم ۲۰سالشه

حتما صحبت کن پس

چون یک اینکه باید شاغل باشه  

دو اینکه اصلا سنش کم نیست که این چیزا رو بخواد به دوستش بگه،. رفتارش ابدا مناسب نیست.

پیگیر باش گلم

قصد جسارت ندارم فقط خواستم راهنمایی کنم💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشی الانمو مجبورم نگه دارم دیگه😑🤣 به امید ریجستر دارم میگیرم🚶🏻‍♀️🤣 بلاخره که میییشه ۱ سال ۱۰ ...

با عرض پوزش ولی استارتر جان داری دروغ می فرمایی عزیز، شما اگر برادرت ایفون گرفته بود مطلع می شدی که میشه با سیم کارت هم ازش استفاده کرد نه که چنین سوتی بزرگی بدی😁

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
پسرایی که با غریبه ها راحت درد و دل میکنن خیلی بد ضربه میبیننا جدی با داداشت میتونی صحبت کن حرفای د ...

این دوستش چندساله به من علاقه داره و داداشمم نمیدونه

و خب بخاطر همین به داداشم نزدیکه و داداشمم بخاطر صمیمیت میشینه اینارو بهش میگه😑

با دوست صمیمیش درد و دل کرده مثلا🤦🏻‍♀️

2731
یک و هفتصد میدی برات یه برنامه نصب میکند ، فقط نباید بذاری خاموش بشه ک اگه بشه یه یک و هفتصد دیگه پی ...

این مسخره بازیا چیههه یه ۲۴ اولترا بگیرن کیف دنیارو ببرن دیگههههه🥲

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
این مسخره بازیا چیههه یه ۲۴ اولترا بگیرن کیف دنیارو ببرن دیگههههه🥲

خواخر جان این چه حرفیهههه میزنییی!!! ایفون ۱۴ باهات حرف میزنهههه بعد اولترا!!! ابدااااا عشق منو زیر سوال نبر😂💃🏻

با عرض پوزش ولی استارتر جان داری دروغ می فرمایی عزیز، شما اگر برادرت ایفون گرفته بود مطلع می شدی که ...

باشه مثلا زرنگی😂 کلا با ایفون ۲ماه آنتن داری که گوشی داداشمم زودترم قطع شد

بعدم میگم الان چندماهه خریده😐

باشه مثلا زرنگی😂 کلا با ایفون ۲ماه آنتن داری که گوشی داداشمم زودترم قطع شد بعدم میگم الان چندماهه ...

نه خانوم جان اشتباه ب عرضتون رسوندن، من قبل عید پرو ۱۴ گرفتم، دادم موبایل فروشیه برام یه برنامه نصب کرد یک و هفتصد ازم پول گرفت ک نصبش کرد، بعدم گفت اگر خاموش بشه گوشیت مجددا باید بیای این برنامه برات نصب کنم که ۱ و ۷۰۰ میره دوباره تو پاچت، الانم چهارماهه انتن داره!!! شاید دوماه خارجیا چهار ماهه نه؟؟؟

خواخر جان این چه حرفیهههه میزنییی!!! ایفون ۱۴ باهات حرف میزنهههه بعد اولترا!!! ابدااااا عشق منو زیر ...

من عاااشق سامسونگم از وسط تاشو از بغل تاشو در ابعاد و اندازه های مختلف قلم دار بدون قلم قیافه ای هم سامسونگ خیلی متنوع تره عششق منه🥲

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
داداشم با یکی از دوستاش درد و دل کرده بود پسره از اینستا اومد به من گفت🥺 گفت به خانوادت بگو کمتر ...

عزیزم محبتی که پدرت نمیکنه تو به داداشت بکن

چقد دلم سوخت برا داداشت 

اصلا یاد داداش خودم افتادم اگه بابام اینجوری کنه پیشش واقعا نمیتونم تحمل کنم

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
من عاااشق سامسونگم از وسط تاشو از بغل تاشو در ابعاد و اندازه های مختلف قلم دار بدون قلم قیافه ای هم ...

شوخی میکنم عزیزدلم😂

ولی من در کل برای این ایفون گرفتم ک سرمایه گذاریش بهتره

اسی بابلت شاید از فرق گذاشتن این کارو نمیکنه ب خاطر صلاحش داره اینجوری رفتار میکنه داداشت مردی شده و باید کم کم مستقل باشه تو پول دراوردن نه اینکه ببینه برا خواهرش ارزون تر گرفتن یا گرون تر اون قراره مرد ی خونواده بشه و خرج بیاره خونه و ماشین عوض کنه اگ بابات همش دست پشت کمرش بزاره هرروز دستش درازه و پول میخواد از محبت کم نزاره ولی پولی بهتره براش

کاربری دست دو نفر👧