2752
2734
عنوان

روتین پوستیتون چیه👩🏻‍🦰

134 بازدید | 21 پست

چقد درماه برای پوستتون هزینه میکنید

پوستتون صافه یا لک و جوش داره 

از روتین پوستیتون راضی هستین 

چ پیشنهادایی دارین برای بهتر شدن پوست بخصوص لک

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روتین خاصی ندارم آبرسان و ضدآفتاب هر روز استفاده میکنم شوینده ام فقط بعد از پاک کردن آرایش 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

مشکل هورمونی دارم و فرقی نداره چیزای گرون بمالم یا ع ن بمالم. در هر حال پر جوش و لکه و پشم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ژل شستشوی درمالیفت 

تونر ویتالیر 

آبرسان مرطوب کننده سیمپل و فارماسی

سرم نیاسینامید اوردینری

ضد آفتاب پیکسل 

و همچنان معتقدم اکثر اونایی که پوستشون عالیه همونایی هستن که صورتشون رو فقط با آب خالی میشورن 🙌

روتین پوستی رو لک صورت اصلا جواب نمیدع چون هی دارم تلاش میکنم لک های صورتم بره اما نمیره 

سرم آلفا اربوتین اوردینری رو امتحان کردین؟ البته همراه با ضد آفتاب بی رنگ فراوان