2733
2734
عنوان

یه چیزی فکرمو خیلی مشغول کرده؟

59 بازدید | 1 پست

سلام من یادمه چند سال پیش که بچه بودم شاید ۱۱یا۱۲سالم بود یه دوهفته ای مریض شدم و تو اون دو هفته به دلایلی منو نبردن سرگیجه داشتم یعنی وقتی یهو پامیشدم سرم گیج میرفت و سرم خیلی سبک بود و انگار تو این دنیا نبودم انگار بین زمین و اسمون گیر کرده بود روحم گیج و منگ بودم اخرم نفهمیدم دلیلش چی بود و هنوزم برام سواله؟

(چون حس و حالش عجیب بود برام سواله حس سبک بودن مث یه روح) کسی تجربه شو داشته

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی                  اگه بخوای شنا یاد بگیری 🏊🏻‍♀️باید بری تو آب🌊از بیرون وایسی شنا کردن بقیه رو ببینی شنا یاد نمیگیری 🧍🏻‍♀️تنها چیزی که با تلاش نکردن بهش دسترسی پیدا میکنی 😏❌شکسته❌اگه میخوای شکست بخوری 🙂تلاش نکن :)قول میدم بهش میرسی 🙃🙌🏻اگه تلاش کنی 👈🏻 گیریم 👉🏻 که موفق نشی 🫠اصلا 👈🏻 فرض کنیم 👉🏻 نتیجه ی تلاش موفقیت نیست 😬❌ ولی حداقل افسوس و اندوه هم نیست

نبردن دکتر

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی                  اگه بخوای شنا یاد بگیری 🏊🏻‍♀️باید بری تو آب🌊از بیرون وایسی شنا کردن بقیه رو ببینی شنا یاد نمیگیری 🧍🏻‍♀️تنها چیزی که با تلاش نکردن بهش دسترسی پیدا میکنی 😏❌شکسته❌اگه میخوای شکست بخوری 🙂تلاش نکن :)قول میدم بهش میرسی 🙃🙌🏻اگه تلاش کنی 👈🏻 گیریم 👉🏻 که موفق نشی 🫠اصلا 👈🏻 فرض کنیم 👉🏻 نتیجه ی تلاش موفقیت نیست 😬❌ ولی حداقل افسوس و اندوه هم نیست