2752
2734

خستهههههه شدم میخام جای دیگه  برم فقط برم دور شم  تنهایی روزای تکراری آدمای تکراری با ۲۲ سال سن. الکی فقط.  هدر دادن.  خرید عجق وجق زلم زیمبی. 

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وارد رابطه بشی عمرت درست سپری میشه ؟

هیچی نمیدونی از زندگیم

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 
تاوقتی ادم درستتو پیدا نکردی اصلا به رابطه فکرنکن توی رابطه رفتن برای فرار از تنهایی آخرش ضربه به خ ...

شاد نیستم  شرایط فشار آورده  از دختر شر شلوغ. شدم آروم و گوشه گیر

مگه  مهم فقط وارد رابطه شدنه؟ باید با ادم درستی وارد رابطه شی

بحث رابطه نیست 

بله عزیزم تنهایی سخته ایشالا خدا آدم مناسبش رو سر راهت قرار بده

جوان ۲۲ ساله اونم دختر تو این جامعه که هیچ کاری نمیتونی بکنی چون دختری نمیتونی بری مسافرت چون دختری  حالم بهم میخوره از این زندگی که توشم

مشکلاتتو درست کن اول، بعد رابطه، نه عشق و عاشقی فرار میکنه نه آدما تمام اینا درست میشه

حل نشدنیه  میتونم طرز فکر دیگران رو عوض کنم؟؟

حل نشدنیه  میتونم طرز فکر دیگران رو عوض کنم؟؟

نه، ولی میتونی طرز فکر خودتو درمورد خودت و اطرافیانت عوض کنی و از تنهاییت اول لذت ببری

بعدش ادما میان توی زندگیت، دقیقا زمانی که بهشون نیازی نداری 

🗝