2752
2734

خانما من تقریبا ۷ یا شایدم ۸ ماه پیش دقیق حضور ذهن ندارم.. متوجه شدم شوهرم از طریق مسافرکشی با یکی تلفنی در ارتباط بوده که نمیخوام زیاد بازش کنم حالم خراب میشه.. بعد من کلی تا پای طلاق رفتم و با اصرار خونواده ها و زدن خونه به نامم برگشتم...و بعد شوهرم کلا مسافرکشی رو هم گذاشت کنار ولی من دیگه آدم سابق نشدم تو خواب و بیداری تو عروسی و عزا و هر لحظه که فکر کنید من ذهنم دزگیرشه کافیه بره بیرون انگار که خوره به جونم افتاده باشه دیگه بهش اعتماد ندارم در حدی شدم که دلم مرگ میخواد فقققققققط...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست خودم نیست نابودم کرده هر کار میکنم درست نمیشم

میدونم سخته.

ولی باید یه بار برای همیشه این موضوع رو برای خودت تموم کنی.اینجوری عذاب میکشی فقط 

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین💫🌹مرسی مهربونا
2731
دست خودم نیست نابودم کرده هر کار میکنم درست نمیشم

فقط تلفنی بوده رابطشون؟ بیخیال شوهر من هزار بار خیانت کرد گوز هم نداشت ک بزنه به نامم تازه رهن خونه هم از منه ولی من هرسری میبخشیدم

برای سلامتی برادر۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد واله محمد💜
میدونم سخته. ولی باید یه بار برای همیشه این موضوع رو برای خودت تموم کنی.اینجوری عذاب میکشی فقط  ...

کاااااش میتونستم وااای خیانت آدم رو میکشه من برا شوهرم حاضر بودم جونمو بدم ولی اون چی.... نابودم کرد..

عزیزم برا سلامتی مادرت صلوات فرستادم امیدوارم تنشون سلامت باشه انشاءالله

فقط تلفنی بوده رابطشون؟ بیخیال شوهر من هزار بار خیانت کرد گوز هم نداشت ک بزنه به نامم تازه رهن خونه ...

چطور تونستی آخه پس چرا من دارم هر لحظه خودمو به مردنم نزدیکتر میبینم

۹۹.۹۹۹۹۹ درصد آقایون حداقل یه بار و حداقل تلفنی این غلطو کردن اون مقدار کمی که تا صد درصد مونده لو ...

تا قبل از اون ماجرا سرخوش ترین آدم تو اطرافیانم بودم ولی الان یه مرده متحرکم

فقط تلفنی بوده رابطشون؟ بیخیال شوهر من هزار بار خیانت کرد گوز هم نداشت ک بزنه به نامم تازه رهن خونه ...

👏👏👏

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.