2752
2734

من مشهدم

خداروشکر هیچ خبری از سیل نیست

بارندگی عالی و همه جا با طراوت 

حتی خیابون امروز ظهر خشک بود 

هوا عالی

کجاهای مشهد سیل اومده؟

یا رب آن دِه که آن بِه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سیدی

نماز

انقلاب

کل این مناطق رو اب برده

چون تو خونه نشستی ندیدی

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅

سمت سیدی

سمت ما هم خبری نیست

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

نماز   سیدی  انقلاب

خدایا هممون رو با یه خبر عالی ،‌با یه اتفاق خوب یهویی خوشحال کن😌💖                                                      خدایا ازت خیلی ممنونم که بهم بچه سالم دادی *****            ذکر ایه ٢٩سوره مومنون و شروع کردم واسه خرید خونه انشالله بیام دوباره بزودی تو امضام بنویسم خریدم 

دیشب

طرفای سیدی و بلوار نماز

تو خونه هاشونم رفته

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤

میشه هر وقت رفتی زیارت منو یاد کنی؟

خیلی گرفتارم و زورم به روزگار نمیرسه‌...

اسمم زهراست

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
سمت سیدی سمت ما هم خبری نیست

میشه هر وقت رفتی حرم منو یادکنی؟اسمم زهراست

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
طرفای سیدی و میدان انقلاب و نماز 

سیدی رو ندیدم تابحال ولی

نماز فکر کنم چون نزدیک کوه ها هستش 

خدا به خیر بگذرونه برای بندگان 

چندتا ویدئو دیدم متعجب شدم سیل شدیدی اومده بود

سمت ما ولی هیچ خبری نیست

یا رب آن دِه که آن بِه ...
میشه هر وقت رفتی حرم منو یادکنی؟اسمم زهراست

اگه بطلبن که نیت دارم روز ولادتشون برم،

انشاالله ،اگه لایق باشم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

منطقه سپاه تو سیدی هنوز گل و لا تو خیابون داره

البته شنیدم ندیدم پل انقلاب هم عکساشو دیدم خیلی کثیف و به هم ریخته بود

ولی سمت خونمون با اینکه اب گرفتگی داشت ولی کلا نیم ساعت اب جمع شده بودم رفتم تا یه جایی برگشتم خبری از اب نبود حتی خیابون خشک ام شده بود

،،