2752
2734

۱۷ازدواج کردم یه دختر ۴ساله دارم الان۲۳ ام بچها شوهرم خوب نیس الان با گریه مینویسم واقعا کم اوردم از بی ذاتی بی فرهنگی بی شخصیتیش .خیلی اذیتم کرده کل وجودم از اضطرابو از استرسه مریضم کرده قلبم درد میکنه همش غر میزنه بحث دعوا ۲۳سالمه اما وجودم مث ۴۰سالهاس مث دخترا دیگ هم سن سالام روحیه ندارم افسرده و مریض شدم ‌.بچها این مرد هرروز داره منو میکشه بخاطر نبود حامی و دخترم موندم اما هرروز داره خفم میکنه چکاکنم کم اوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کنین ذهنتون رو مشوش نکنین خانم 

بهتون حق میدم واقعا سخته 

بشینین محکم باهاش صحبت کنین و بگین که این رفتارش ناراحتتون میکنه 

و از یه بزرگتر که ازش حرف شنوی داره کمک بگیرین 

2731
به خانوادت گفتی؟ چرا انقدر زود ازدواج کردی من ۲۴ سالمه یک سال و خورده ای ازدواج کردم راضیم خداروشک ...

سنتی .سنم کم بود مامانم داد .گفتم اما کاری ازشون ساخته نیس از شوهرم بدشون میاد

منم ۲۳سالمه ولی بچه ندارم از شوهرمم خوشم نمیاد فکرکردم فقط من پشیمونم،همه همسن سالام توعشق حالن منم مجردیم عالی بود ولی یه تصمیم ریسکی گرفتم ایشالا که بخیر بگذره، دوسه سال دیگه ازش جدا میشم

لجبازی میکنه .ناراحتیم براش مهم نیس .پدر مادر نداره با خانوادشم قط ارتباطه

این خوبه حداقل از طرف خانوادش تحریک نمیشه برو مشاوره حتما خیلی کمکت میکنه حتی شده مشاوره تلفنی 

خودتو قوی کن و جدا شو ازش 

منم ۶ .۷ ساله ازدواج کردم و یه پسر ۵ ساله دارم و دارم جدا میشم...

ببین خدا خودش گفته اگه هر راهیی  و امتحان کردین و دیدین نمیشه ساخت و تفاهم نداشتین طلاق بگیرین...

مگه ادم چقدر عمر میکنه که همش در حال دعوا و استرس باشه...

فقط حواست باشه جدا شدی سریع دنبال ازدواج مجدد نری و کاملا قوی و مستقل بشی بعد....

و اینکه دوران بعد طلاق هم سختی های خودشو داره باید حسابی تحقیق کنی و حساب شده و دانسته عمل کنی و یجورایی بین بد و بدتر ...بد رو انتخاب کنی تا اینه انشالله بعد مدتی قوی و مستقل بشی و خودتو پیدا کنی

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜