2752
2734

من بعد زایمان اولم فشار 16 و 17 بود

3،4 ساعت بعد زایمان فشارم 17 بود

کلا بعدش فشارم بالا بود ورم شدید کرده بودم دستام چهار برابر شده بود حتی الان عکسای دستام که ورم کرده بود دارم

نمیدونستم خطرناکه این وضعیت انقدر زایمان بدی داشتم همش گریه میکردم حتی دکتر هم نرفتم واقعا فکر کنم خدا نجاتم داد اون موقع ها😐

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه ک گذشت

واقعا چه قدر بی فکر بودم دکتر نرفتم 

حتی چکاپ برای بخیه هام نرفتم که گفت ده روز دیگه بیا انقدر اعصابم خورد بود و افسردگی گرفته بودم نرفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

مثل من که خطر از سرم گذشت

منم توی بارداری فشار مغزگرفته بودم و اینو ۳ سال بعدش کشف کردن دکترا🤣

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مثل من که خطر از سرم گذشت منم توی بارداری فشار مغزگرفته بودم و اینو ۳ سال بعدش کشف کردن دکترا🤣

علائم تون سردرد بود عزیزم؟؟ 

خاک بر سرشون کنن

اینا همش به خاطر بیمارستان بود که فشارم چک نکردن ازم آزمایش بگیرن دوستم ماماست میگفت شانس آوردی چرا بهت آمپول نزدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علائم تون سردرد بود عزیزم؟؟  خاک بر سرشون کنن اینا همش به خاطر بیمارستان بود که فشارم چک نکرد ...

اره سر درد مداوم از هفته ۸ تا ماه هشت

خیلی شدید

میگفتن میگرن بارداری هست

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مثل من که خطر از سرم گذشت منم توی بارداری فشار مغزگرفته بودم و اینو ۳ سال بعدش کشف کردن دکترا🤣

فشار مغز مکه فرق داره با فشار خون ؟

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
فشار مغز مکه فرق داره با فشار خون ؟

بله خیلی

علائم تون سردرد بود عزیزم؟؟  خاک بر سرشون کنن اینا همش به خاطر بیمارستان بود که فشارم چک نکرد ...

بله گلم . پوسته قرمز شده بود من دوقلو باردار بودم دکترم نفهمید متاسفانه خدا خیلی رحم کرد گلم 

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است 
واقعا چه قدر بی فکر بودم دکتر نرفتم  حتی چکاپ برای بخیه هام نرفتم که گفت ده روز دیگه بیا انقدر ...

حالا ک گذشته و خداروشکر سالمی 

قرار بود چیزی بشه تا الان شده بود

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
یعنی دکتر مغزد اعصاب نفرستادن شمارو برای سردرد؟! 

خیر اصلا

قشنگ بلا از سر خودمو بچم گذشت😵