2733
2734
عنوان

بگردم سیل زده های مشهدو

280 بازدید | 20 پست

قلبم درد میگیره من توخونمم اونا درگیرن 

قلبم درد میگیره برای اون خونواده ایی که پدرو مادرش رفتن بیرون خرید اما بارون شدید شده  تو سیل جفتشون وباهم از دستشون  داده 

قلبم درد میگیره برای اون مادری که با سه تا بچه اش زیر اوار سیل خونش مونده اون از نداری تو‌اون خونه تو اون منطقه  بوده 

قلبم درد میگیره برای روستایی های زحمت کش علاوه بر جبر روزگار حالا باز سیل و‌نداشتن خونه 

قلبم درد میگیره برای اونی که سرمایه اش ماشینش بوده وقتی ظهر باخیال راحت ماشین و پارک رفته خونه استراحت اب با خودش برده و له له بهش تحویل داده 

قلبم درد میگیره برای اونایی که توماشین حبس شدن  وقتی سیل شده فکر کردن میگذره و میره اما جون دادن

خدایا خودت رحم کن بهمون خدایا میدونم صلاح دیدت بوده اما رحم کن مثل همیشه با مهربونی مارو بیار پیش خودت 

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سیل داخل شهر خود مشهد اتفاق افتاده یا روستا بوده؟؟ 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
تا به حال مشهد اومدی ؟ بهت ادرس بدم؟

چه ربطی داشت مثلا

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
چه ربطی داشت مثلا

نه سوتفاهم نشه 

میخوام منطقه رو بهت بگم 

مثلا ترمینال بازار الطلس وقتی میخوای از مشهد خارج بشی 

اون منطقه ها سیل شده 

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐