2752
2734

منم دلم میخواد

نمی‌دونم خانواده من بچه میخواستن چیکار نه یه کلاس نه یه تفریح نه یه سفر انگار گوسفند بزرگ کردن ، گوسفند رو صبح تا شب شب تا صبح تو طویله نگه میدارنا ، اینا هم فکر کردن بچه همونه ، خسته شدم عمرم رو هدر رفته می‌بینم 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
واقعا کیف میکنن اونایی که همیشه به گردشن اونایی که سلامتی دارن پول دارن لاغرن وهرچی میخورن چاق نمیش ...

پول داشته باشی لاغری رو هم داری الان من نشستم با حسرت به بای پس و لیزر و از این قبیل چیزها نگاه می‌کنم

از بچگی نه دنبال یه مهارت فرستادنم نه حتی زحمت نکشیدن یه گردش ببرنم هر وقت هم دهنمو باز کردم گفتن همه همینن ، کو پس؟ والا اطرافمون حتی اونایی که خیلی پول هم ندارن مثل اینا نیستن ، خسته شدم خستهههههه

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چن سالته چن تا بچه اید

۱۸

۲ تا

افسرده و داغونم ، به اندازه یه پیر زن