2752
2734

شوهرم منم تعریف نمیکنه ولی خودم همیشه از خودم تعریف میکنم🤣🤣

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مثل شوهر منه ...

هر کس برا اولین بار ببینه میگه چقدر زیبایی شوهرم میگه غلط کرده خوشکل ندیده ...

یا میگن غذات خوبه میگه غلط کرده غذای خوب نخورده 

بیکار نباش شوهر ها همه این مدلی هستند😂😂😂

❤❤❤

والا من خوشگل نیستم معمولی ام ولی به هرحال دیگ از شوهرم انتظار تعریف دارم ولی تاحالا تعریف نکرده 😑

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
کار درستی میکنی! آفرین.🌹

چ کنم عزیزم یکم حسوده 

اکثرا میگن چهرت خوبه با اینکه هیچ عمل و دستکاری ندارم ولی یبارم تعریف نیمکنه

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
چ کنم عزیزم یکم حسوده  اکثرا میگن چهرت خوبه با اینکه هیچ عمل و دستکاری ندارم ولی یبارم تعریف ن ...

آره حسوده، مردا غالبا میخوان خودشون تو رابطه حس برتری داشته باشن چون فکر میکنن اگر زن برتر باشه اونا میبازن یا ...

ولی تو در همه حال اعتماد ب نفست رو حفظ کن، ی زن قوی بیشتر از ی زن ضعیف بدرد مدیریت رابطه عاطفی و ازدواج میخوره.

موفق باشی گلم🌹

آره حسوده، مردا غالبا میخوان خودشون تو رابطه حس برتری داشته باشن چون فکر میکنن اگر زن برتر باشه اونا ...

ممنون گلم 

دقیقااا همینطوره من خودم همینجوری ک هستم دوست دارم و نظر دیگران برام مهم نیست زیاد.. 

همچنین شماا مهربونم🌹🌹🌹😘😘😘

متشکرم عزیزم❤️🌹💎✨

😘😘😘