2733
2734

من

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی رفیق. خدایا شکرت. تو دلیه ناااازم متخصصان نی نی سایت میگن دخملی عشق مامان. قدمت رو چشمام. جونمو برات میدم دخمل کله گردالی من                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مممنن🗿🗿اما خب پدره دیگه

منم وقتی عصبی میشه تو دلم بهش چیز میگم اما ته دلم نمیخوام یه تار مو ازش کم بشه، اما خب به واسطه دوران کودکی سختی که داشته عصبی بار اومده و من باید این زنجیره رو قطع کنم

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش

فقط با من بد اخلاق بود...کلا همه باهام بد رفتار میکنن...دلیلی هم نداره💔

الان دیگه ازش متنفرم قبلا با اون همه بلایی که سرم آورد دوسش داشتم ولی با این یکی دیگه کنار نیومدم💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

من خیلی دوسش داشتم با تموم بدی و خوبیاش بعد یه اتفاق اصلا علاقم خیلی خیلیی کم شده و خیلی ناراحتم بابتش چرا یه کاری کرد که همچین حسی داشته باشم

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
مممنن🗿🗿اما خب پدره دیگه منم وقتی عصبی میشه تو دلم بهش چیز میگم اما ته دلم نمیخوام یه تار مو ازش ک ...

نمیدونم چرا حس میکنم همه این فکرو میکنن 

که باباشون وحشیه و اونا باید این زنجیره رو قطع کنن

خب اونا تو سن پیری اینجوری میشن دیگه 

همه همینجوری میشن

کم حوصله و خوابالو و شکمو، ببخشید البته

نمیدونم چرا حس میکنم همه این فکرو میکنن  که باباشون وحشیه و اونا باید این زنجیره رو قطع کنن خ ...

ولی بابای من پیر نیست، تو دهه چهل سالگیشه

و اینو خودم نمیگم حتی اطرافیانم هم بابامو عصبی میبینن و میشناسن

و خب تعریفت اصلا درست نبود، پدر من و بیشتر هم سن و سالای من به واسطه تربیت غلط و کتکایی که از پدر و معلماشون خوردن سرخورده شدن و اینکه من نمیخوام این بلاهارو سر بچم بیارم مسخرس؟ 

ولی منم خیلی عصبیم اصلا تحمل ندارم  ولی خیلی اذیت کرده

دیشبم دعوا کردن

عصبیه اما کاریش نمیشه کرد

کسی که نزدیک 50سال سن از خدا گرفته رو هیچ جوره نمیشه تغییر داد

فقط باید بسازی باهاش، تهشم که میری خونه شوهر دیر به دیر میبینیش و دلت براش تنگ میشه مطمئن باش

دلتو باهاش صاف کن، کینه اول خودتو نابود میکنه