2752
2734
عنوان

میشه وقتی در اوج عصبانیتید اینجا نیاید... !!😐

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 40 پست
😂😂😂وای بعضیا انگار کیسه بوکس شونیم

به چه حقی چنین رفتاری میکنن واقعن؟ 

اصلن چرا باید از کلیشه هایی مثه این جمله که اینجا مجازیه بدل نگیر و.. کناره بگیرم! 

من یه انسانم و ناراحت میشم!!!.. بعد از صحبت واقعن از چشمم میفتن. 

... :) 

بعضیا مثلا تاپیک خیانت اینا میزنن طبیعیه عصبی باشن ما باید درکشون کنیم

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون چیزی که من اینجا بهش رسیدم ، تو این ۷_۸ سالی که نی نی سایت رو میشناسم ، نی نی سایت به شدت فضای سمی داره ( البته قبلا بهتر بود ) ، یه سری از خانم های اینجا به شدت بی فرهنگ ، به شدت بی کلاس ، بی چاک و دهن هستن 

من خیلی وقته که زیاد نی نی سایت نمیام 

اصلا برای اینکه حالتون خوب شه باید دور نی نی سایت رو خط بکشید

2731
جمله آخرت باعث شده منم زیاد اینجا نباشم خیلی جدی نگیر عزیزم اینجا از هزاران فرهنگ و سطح اجتماعی مخ ...

عزیزم... بالخره اینجا برای من جنبه سرگرمی داره و چه بسا تایم زیادی رو اینجا باشم! 

دلیلی نداره بدل نگیرم و ناراحت نشم! ربات نیستم که! 

درک هم میکنم عصبانیتشونو... ولی آخه خالی کردنش رو بقیه فقط بی شخصیتی طرف رو نشون میده! 

من خودم از سر بی کسی اینجا درددل میکنم یا میام مشورتی بگیرم از آدما. میبینم اون وسط، هربار یکی میاد یه مزه پرونی میکنه میره باخودشم فک میکنه خیلی بانمکه حتما. بخدا اینجور ادما باعث میشن یه درد دیگه م به درد قبلیم اضافه شه

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
من خودم از سر بی کسی اینجا درددل میکنم یا میام مشورتی بگیرم از آدما. میبینم اون وسط، هربار یکی میاد ...

متاسفانه همون جمله که میگید فکر میکنن بانمکن خیلی راجع بهشون صادقه 

اتفاقا متوجه نیستن که فقط شخصیتشون منزجر کننده تر میشه

عزیزم بچه های این دوروزمونه هرچی فحش بدن جذاب ترن و خوششون میاد از اون شخصیت🥴

مثل تتلو

آیسان اسلامی و..

....

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚