2737
2739

سلام بچه ها چندتا سوال دارم لطفا جواب بدیندکتر واسم یه سنو نوشت برای دیدن جفت و جنین ولی فقط ساک دیده شد فتال پل رویت نشد بعد تو سنوگرافی نوشته 7روز بعد ترانس واژینال برای فتال پل انجام شود جنینم تازه 5 هفتشه بنظرتون 7 روز دیگه برم یا نه صبر کنم هفته هشتم برم که جنین و قلبش دیده بشه چیکار کنم بنظرتون؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
0
0%
2
1
100%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به نظرم بذاردوهفته بعدبروکه صدای قلبشم بشنوی من برای قلبش هشت هفته رفتم،ده هفته هم سونو واژینال دادم مشکلی پیش نمیاد،سونو واژینال آسیبی به شمایاجنین نمیزنه 

منم واین صنم وعاشقی وباقی عمر😘💑

اصلا تا هفته ٨ نرو فقط الكي بهت استرس وارد ميشه

قلب تا ٨ هفتگي وقت داره ك تشكيل شه، زودتر بري ممكنه هنو تشكيل نشده باشه بعد استرس الكي بهت وارد ميشه ك اين استرس روند تشكيل قلب رو كند ميكنه

سونو واژينال هم تو هفته هاي پايين خوب نيس ممكنه باعث لكه بيني شه

بزار همون ٨ هفته برو ك با سونو شكمي هم صداي قلب رو ميشه شنيد

خداجونم ممنونم واسه همه چي❤️❤️❤️

سلام ....

بهت تبریک میگم عزیزم انشاالله بارداری بی خطری داشته باشی

خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹

دوستان واسه من هم دعا کنین ، بعد از سه بار سقط ۱۰ تیر آز خون دادم مثبت بود عدد تیتر ۲۹۶۴ البته با ۲۰ روز تاخیر پریود . سونو واژینال کرد تو مطب گفت خیلی کوچیکه نطفه تشکیل شده فعلا زوده .....به نظرتون من کی برم واسه سونو . دکترم چیزی نگفت .گفت عدد بتا خوبه . 

البته با توجه به سقط های قبلی و مشکل انعقاد خون تحت درنات دارویی هستم. سه بار قبلی قلبش تشکیل نشد . دعا کنید اینبار صدای قلب نی نی ام رو بشنوم و دلم شاد بشه بعد از ۶ سال . 

خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹

علایمت تو هفته ۵ چیه؟ من فکر کنم تو هفته ۶ هستم . ....دل درد و کمر درد دارم و ترشحات ابکی زیاد دارم مثل ادرار ولی بیرنگ .....شبها خوب نمیتونم بخوابم زیر دلم کش میاد به هر طرف پهلو میخوابم کش میاد . یه نظرتون این علایم طبیعیه؟ زود نیست واسه این علایم ؟ 

تو رو خدا اگه تجربه دارین جواب بدین.... به دکترم گفتم فقط شیاف داده واسه کمر دردم.