2733
2734
عنوان

دخترای سن پایین

930 بازدید | 96 پست

ببینید متاسفانه زیاد میشنوم و میبینم دخترای کم سن خصوصا راحت خودشونو در اختیار یه پسر میزارن فقط بهتون یه چیزی میگم که توی رابطه ی جنسی خارج از ازدواج هیچی نیست هیچ افتخاری هیچ عشقی هیچیییی نیست جز تحقیر و آسیب جسمی و روحی برای دختر فکر نکنید با رابطه جنسی بزرگ میشید یا تو جمع دوستاتون خاص میشید هرکی اینکارو کنه حمافت کرده اجازه بدید پسرا بفهمن رابطه جنسی میوه مجانی نیست که از شاخه درخت بدزدن اون الماسیه که باید براش کار کنن خرج کنن زحمت لکشن احترام بزارن و با عزت بیان ازدواج کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه چیز ریشه در عقیده و فرهنگ جامعه داره

چون این موضوع برای همه جوامع صدق نمیشه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟

من موندم اینایی ک میگن با یکی دوستی مسئول غریزه جنسیشی

خب عزیزم‌مگ اون مسئولیت ازدواج و خواستگاری و صحبت با خانواده و خرج و مخارج زندگی و شمارو قبول کرده ک خودتونو مسئول میدومین

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
زیر بیست سال دخترا ،برا هدفتون بجنگید ، رل و پارتنر و دوست مجازی و این چیزا چیزی جز پشیمونی براتون ...

من همینو گفتم تاپیکم ۹۰ صفحه شد ترکید

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
همه چیز ریشه در عقیده و فرهنگ جامعه داره چون این موضوع برای همه جوامع صدق نمیشه

به جامعه ی ما که اصلا دیگه نمیخوره آخه یه پسر کم سن که ننه باباش قبولش ندارن دماغشو نمیتونه بکشه بالا هنوز به ثبات فکری نرسیده مسئولیت پذیر نیست چی داره که خودشونو بدبخت میکنن دخترا

همه چیز ریشه در عقیده و فرهنگ جامعه داره چون این موضوع برای همه جوامع صدق نمیشه

همین اروپا و آمریکایی ک بی بندو باری جنسی  رو رواج داد ، حالا برو ببین تو سمینارهای روانشناسی و کتابهای روانشناسیشون چجوری دارن توصیه میکنن ک دخترا نباید قبل از اینکه ی مرد بهشون تعهد بده، باهاش وارد رابطه جنسی بشن، همون از خدا بی خبرا هم فهمیدن رابطه جنسی قبل از ازدواج فقط ب ضرر دختره !!!

همسایه رو به روی پنجره ما یه پسره لاابالی بیکار علاف سربازه که مامان باباش نیستن دوس دختر نوجوونشو میاره خونه دختره یه هفته میمونه و صدای رابطشون چون تابستونه و پنجره بازه قشنگ میاد

حالمو بهم میزنه صداشون

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈