2733
2734

بطور جدی دارم بهش فکر میکنم نمیدونم چیکار کنم ماهی ۷ تومن قسط میدم شوهرم خییییلی سختش میشه😭😭ولی روانم و زندگیم داره بهم میریزه بخاطر شغل سنگینم

مامانم که 13 سال کارمنده طی 13 سال هر روز استعفا میده اما نمیده 

حالا با کلی مدارک رفته پیش رییس بیمازستان گفته که دیابت دارم بخش تریاژ بزارین و همش صبح هست جمعه ها تعطیل  

روز های خاص هم میگه تعطیل میخوام تعطیل ندن موبایلشو خاموش میکنه 

بابام میگه که زشته میگه که رسمی ام من 

نمیتونن که اخراجم کنن

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم رسمی ام ولی اصلا حوصله ی شغلمو ندارم متنفرم از شغلم

مامانم متنفره میگه که سرمون یکجوری داد میزنن خجالت میکشم

میگه که دکتر 25 ساله به مای چند سال بزرگتر زور میگه 

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
تریاژ ک همیشه بازه جمعه ها تعطبل نیس ولی سابقه ی من ۸ ساله از مامانت خیلی کمتر

نه خودش خودشو تعطیل میکنه 

میگه جمعه ها نمیام عوضش همیشه صبحه و تعطیلی نداره 

فقط یه روز جمعه تعطیله

مامانم متنفره میگه که سرمون یکجوری داد میزنن خجالت میکشم میگه که دکتر 25 ساله به مای چند سال بزرگتر ...

نه بابا ما ک پزشکا خیلی احترام میزارن بهمون البته متقابلا ما هم ولی کلا شغل خاله زنکیه و خبلی زیراب زنی دارا

دقیقا پرستار یعنی به دست بیار دل دکتر حالا به هر روشی شد

خودشم میگه که من فقط یک کتاب ازش کم خوندیم 

میگه که دکتر خطایی کنه میندازن سر ما که ما اطلاعات بد میزنیم اینا تشخیص نادرست میدن 

نه بابا ما ک پزشکا خیلی احترام میزارن بهمون البته متقابلا ما هم ولی کلا شغل خاله زنکیه و خبلی زیراب ...

نه بابا مال ما اونجور نیست 

همش داد میزنن 

بخصوص مسعول بخش ام اگه با کسی مشکل داشته باشه واویلا

خودشم میگه که من فقط یک کتاب ازش کم خوندیم  میگه که دکتر خطایی کنه میندازن سر ما که ما اطلاعات ...

نه دیگه خداییش

پزشکا خییییلی درس می خونن اصلا با پرستاری قابل مقایسه نیست

بعدم پزشکی قبول شدن کجا و پرستاری قبول شدن کجا

اگه میشد که اییین همه ملت تو تجربی پشت کنکور نمی موندن

نه دیگه خداییش پزشکا خییییلی درس می خونن اصلا با پرستاری قابل مقایسه نیست بعدم پزشکی قبول شدن کجا ...

نه مامانم میگه که زمان ما هم اتاقی داشتیم که با اون کلاس هامون یکی بود فقط 2 کتاب متفاوت داشتیم نه زیاد ..

اون 2 کتاب خیلی تفاوت ایجاد کرده 

در کل راضی نیست