2733
2734

من تا چندبار برام پیش اومده مثلا ی شب خواب بچه برادرشوهرمو دیدم ک اومده خونمون خیلی وقت بود نیومده بود دقیقا فرداش اومد خیلی تعجب کردم یا شب درمورد یچیزی خواب میبینم دقیقا مربوط ب همون مورد اتفاق میفته یچیزی ...دیشب خواب ینفرو دیدم امروز دیدمش و اینا براشماهم پیش اومده؟

نمی‌گم خواب هام راسته خیلی خواب الکی هم میبینم اما واقعا آدم تعجب می‌کنه انگار تک تک اتفاق ها از قبل مشخص شده هست

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای منم اینطوریه عزیزم و اینکه من یه نفر میمیره از بستگان روز قبل یا هفته قبل خوابشو میبینم

درباره ی خواب فوت بستگان 

به نظرت دلیلش چیه ؟ مثلا من شده خواب دیدم طرف فوت شده 

خب دقیقا این پیشگویی به چه کار میاد ؟ 

کاربری دست دو نفره

اسی تو عالم ذر اعمال واقعی مونو انجام دادیم اینجا تکرار میشه 

برای همینه که برخی خوابها پیشگویی آینده هست 

با اینکه بعضی اتفاقات آینده برحسب اعمال قبلی قطعی شدند 

کاربری دست دو نفره
برای منم اینطوریه عزیزم و اینکه من یه نفر میمیره از بستگان روز قبل یا هفته قبل خوابشو میبینم

نه دیگه 

گفتم منم مثل تو پیش اومده خواب دیدم طرف مرده هفته بعدش فوت شد 

و پرسیدم به نظرت علت این پیشگویی چیه ؟

کاربری دست دو نفره
نه دیگه  گفتم منم مثل تو پیش اومده خواب دیدم طرف مرده هفته بعدش فوت شد  و پر ...

حس میکنم بخاطر اینکه من خودم ب شخصه خیلی ب خدا فک میکنم. و حسم میگه دل پاکی دارم چون اکثرا دعاهام برآورده میشه

حس میکنم بخاطر اینکه من خودم ب شخصه خیلی ب خدا فک میکنم. و حسم میگه دل پاکی دارم چون اکثرا دعاهام بر ...

حتما دلت پاکه 

منم دلم پاکه ولی چرا دعای من برآورده نمیشه 😭😭😭😭

کاربری دست دو نفره
اسی تو عالم ذر اعمال واقعی مونو انجام دادیم اینجا تکرار میشه  برای همینه که برخی خوابها پیشگوی ...

اره واقعا خیلی عجیبه

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻