2752
2734

خیلی معذرت میخواما با دخترای دیگه رابطه ج. .سی داره و بعد اونارو ول میکنه باهاشون کات میکنه و فقط رو دوستم تعصب داره رابطه اونو دوستم دوساله و کات و برگشت زیاد داشتن ولی هیچوقت کات کامل نکردن در حد قهر چند ماهه بود  وسط این کات موقت کردنا پسره می‌رفت با چندتا دختر اره.. بعد یمدت یهو زنگ میزد به دوستم من گ.. خوردم توروخدا برگرد دوستمم بارها به ف الگیرای خوب مراجعه کرد گفت ازدواج میکنین اما سخته چون فعلا پارتنرت خامه و مغزش بچس..  بعد مثلا پارتنرش روش خیلی پارانوییدی بود که اره چرا با دوستات تا این موقع بیرونی؟ الان بیرونی صدای اون پسر(رهگذر) کی بود؟ پسرارو ف‌‌ الو نکن ( درصورتیکه که فالویینگاش بیشتر دختره   من موندم پارتنرش اخر دوسش داره یانه واقعا نمیدونم چطور مشاوره بدم😐

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 

میخواد با این ازدواج کنه؟ الان داره آیندشو میبینه

در آینده شوهرش لای دختراست چون به رابطه جنسی معتاد شده دختره هم تو خونه حبسه چون شوهرش بهش اعتماد نداره تازه به خاطره این آدم رفته پیش فااااالگیر؟؟؟؟

دوستت داره با سر میره تو چاه. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواد با این ازدواج کنه؟ الان داره آیندشو میبینه در آینده شوهرش لای دختراست چون به رابطه جنسی معتا ...

وقتی وقت هست چه نیار به فالگیره...

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
2731

برای دوست بدبختم الکی پاپوش میبافه اره تو میری پارتیو و (خیلی معذرت میخواما+) تو پارتی میری شیک میزنی (شیک: رقص باسن) درصورتی که رفیقم معصومه!

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه