2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اتفاقا چشم زدن خیلی هم درسته 

اعتقاد ندارین نیایین

البته همه چیزم دلیلش چشم زخم نیست

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
همسایه ما بچه ش تب کرد هی میگفت چشم خورده اسفند دود میکرد خوب نمیشد اخر بردش دکتر گفت داره دندون درم ...

😂😂😂😂یکی بود برا بچش اسفند دود میکرد بچش آسم گرفته بود هی میگفت چشش زدن اخر بردش دکتر ، دکتر کلی باهاش دعوا کرد گفتش اسفند واسه نوزاد سمه ، باعث شدی بچت آسم بگیره 😐😂

عزیزم. هرروز صبحا هفت قل و ایت الکزسی بخون.  دعای معراج بخون.  حرز صغیر امام جواد بنویس همرات باشه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
😂😂😂😂یکی بود برا بچش اسفند دود میکرد بچش آسم گرفته بود هی میگفت چشش زدن اخر بردش دکتر ، دکتر کلی ...

من به چشم خودم دیدم اعتقاد به چشم زخم و طلسم و باقی خرافات اخرش ادمارو به جنون و پارانویا میکشونه‌. یه وقتایی میگم ادمای خرافاتی این همه مشکلاتشون از بی مسئولیتیشونه و گاهی حقشونه 

من به چشم خودم دیدم اعتقاد به چشم زخم و طلسم و باقی خرافات اخرش ادمارو به جنون و پارانویا میکشونه‌. ...

خرافات چیه خانوم.  قرار نیست هرچیزی شما اعتقاد ندارین بشه خرافات.  چشم زخم از زمان پیامبر بوده و هست. وحتی خود پیامبر فرمودن نصف ادمای قبرستون از چشم زخمه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است