2733
2734

آخه تو که یه روز عشق منی و یه روز دیگه عشق یکی دیگه

خدا اشکامو دید یه روزی خودش تقاص کاراتو میده

پشیمون میشی یه روزی که دیره تو قلبم یکی جاتو میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوشش اومده گذاشته

مردهامنظوری ندارن

برای بقیه گذاشته

توبه خودت نگیر

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خودشم میگه خوشم اومد گذاشتم منظوری نداشتم. گفتم بخدا تموم میکنیم

آره منظوری نداشته

مردهااصلامثل مازنهانیستن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
بهم حق بده شک کنم

رک گفتم فکروخیال الکی نکنی

یاادامه بده وخوب ادامه بده

یاکات کردی دیگه پیگیرش نباش