2752
2734
عنوان

میشه بیاییید یه لحظه

48 بازدید | 4 پست

دوستم یکی میخاد واسش پول بریزه و کارتش هم مال باباشه ولی واسش پیام نمیره ک مثلا پول ریختن ت اینا فقط ب اسم باباشه.

خیلی میترسه ک باباش بفهمه. ک مثلا اگه یروزی مشکوک شد و رفت بانک پیگیری کنه ایا فقط شماره کارت و اسم و فامیلش میاد یا ادرسو شماره تلفن و اینا هم ممکنه پیدا کنه؟

بهش گفتم فکر نکنم ادرس و شماره تلفن میاد میگه پرس و جو کن.  لطفا با اطمینان بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شماره كارت در گردشها مياد.

اطلاعات خصوصي دست بانكه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731